razno

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
BirtijaOS
Reactions:

Re: razno

Post by BirtijaOS » Wed Dec 30, 2020 9:58 pm

Čekaj jel moguće da je ovo tip napisao? I to POGOTOVO nakon svega viđenog danas i jučer? Otišao sam baš na status i vidim da se dosta ljudi slaže s njim.. Hvala Bogu ima i onih koji su ga dobro "oprali"! Ljigež..

klokan
Reactions:

Post by klokan » Wed Dec 30, 2020 10:04 pm

BirtijaOS wrote:
Wed Dec 30, 2020 9:58 pm
Čekaj jel moguće da je ovo tip napisao? I to POGOTOVO nakon svega viđenog danas i jučer? Otišao sam baš na status i vidim da se dosta ljudi slaže s njim.. Hvala Bogu ima i onih koji su ga dobro "oprali"! Ljigež..
Ma lik je žešća ljiga, čemu se opterećivati takvim "ja ne kužim" budalama...

Terminator
Reactions:

Post by Terminator » Wed Dec 30, 2020 10:46 pm

Možda je mislio na tog mlatimudana iz videa ne na općenito sve koji pomažu.

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Wed Dec 30, 2020 10:54 pm

Ma sa takvim nazovi novinarima i kolumnistima se uopće ne treba zamarati.
To je jedan iskompleksiran lik koji mora ići protiv svega jer očito živi samo od broja likeova i dislikeova na facebooku.
Uopće u ovom trenutku pisati nešto protiv bilo koje navijačke skupine koja je pokazala humanost i na bilo koji način pomogla jadnim ljudima u potresom pogođenoj Baniji može samo poremećen čovjek.
Čovjek je jadnik i ljigavac i takav će i ostati.

Svaka čast svim pripadnicima naših navijačkih skupina na svemu što su napravili i što još uvijek rade za pomoć najugroženijima, a posebice tu moram spomenuti moje-naše cure i dečke Osječku navijačku skupinu Kohorta.
Osvjetlali ste obraz cijelom Osijeku i Slavoniji i ponosan sam na to što sam jedan od Vas.
U humanosti nam nema premca.

:ave: :ave: :ave:
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

moa2
Reactions:

Post by moa2 » Wed Dec 30, 2020 11:10 pm

lokal88 wrote:
Wed Dec 30, 2020 9:47 pm
tomislav klauski (privatni fb profil) novinar 24h

"Nije mi baš jasno koju poziciju, status i ulogu u društvu imaju navijačke skupine. Osim što se najmanje bave navijanjem."

Ja imam samo 1 pitanje ako mi itko moze reci, odakle ovakvi misevi i govna izlaze te odakle im obraza i tolika muda preko tipkovnice?? Takvog smrada da uzivo vidim pred Mup-om bi mu gazio po faci..fujj nemam rijeci kojom bi opisao s kime ja dijelim zrak na ovoj planeti, a komentari jos pokojih imbecila ispod objave je za ne povjerovat..gori su od ovih nasih inspektora za mocvaru na pampasu...

Hah cime se ja to kao navijac bavim hahahahhahahahah bog te jebo tovarimo danas kamion u tvrdi i meni doslovno skoro krenile suze u ocima kad sam osjetio toliku dobrotu, povezanost i zajednistvo s tim ljudima i onda mi takav olos tako nesto kaze...
Hoćeš reći, da nisi pripadnik navijačke skupine, ne bi imao potrebu tovariti danas stvari u kamion?
Ne kužim...
smješno mi je forsiranje u medijima da su iz Zagreba u Petrinju otišlu samo boysi. Otišla je hrpa ljudi, a među njima očito ima i boysa...
Koliko god ne volim Klauškog, slažem se ovdje s njim!

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Thu Dec 31, 2020 12:54 am

Uopće me ne čudi da se slažeš s njim.

Jsp88
Reactions:

Post by Jsp88 » Thu Dec 31, 2020 1:01 am

Taj Klaunški je jedan najobičniji seronja iz one sorte Veljača-Sarnavka-Borić et al. Vole drugima soliti pamet, a kad sami imaju priliku pokazati se, nema ih nigdje. Sad kad se dogodio potres, opet su navijači među prvima krenuli u akciju, isto kao i kad je bila poplavljena Slavonija, kad je gorila Dalmacija i kad se Zagreb tresao. A oni? Nigdje ništa, u mišjim rupama! Doduše, Veljača se ovaj put dobrano potrudila i objavila srcedrapajuć tekst o tome kako je panično u pidžami trčala preko zelenog vala. Eto, to je njihov najveći doseg :toilet:

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Thu Dec 31, 2020 7:28 am

moa2 wrote:
Wed Dec 30, 2020 11:10 pm
lokal88 wrote:
Wed Dec 30, 2020 9:47 pm
tomislav klauski (privatni fb profil) novinar 24h

"Nije mi baš jasno koju poziciju, status i ulogu u društvu imaju navijačke skupine. Osim što se najmanje bave navijanjem."

Ja imam samo 1 pitanje ako mi itko moze reci, odakle ovakvi misevi i govna izlaze te odakle im obraza i tolika muda preko tipkovnice?? Takvog smrada da uzivo vidim pred Mup-om bi mu gazio po faci..fujj nemam rijeci kojom bi opisao s kime ja dijelim zrak na ovoj planeti, a komentari jos pokojih imbecila ispod objave je za ne povjerovat..gori su od ovih nasih inspektora za mocvaru na pampasu...

Hah cime se ja to kao navijac bavim hahahahhahahahah bog te jebo tovarimo danas kamion u tvrdi i meni doslovno skoro krenile suze u ocima kad sam osjetio toliku dobrotu, povezanost i zajednistvo s tim ljudima i onda mi takav olos tako nesto kaze...
Hoćeš reći, da nisi pripadnik navijačke skupine, ne bi imao potrebu tovariti danas stvari u kamion?
Ne kužim...
smješno mi je forsiranje u medijima da su iz Zagreba u Petrinju otišlu samo boysi. Otišla je hrpa ljudi, a među njima očito ima i boysa...
Koliko god ne volim Klauškog, slažem se ovdje s njim!
:toilet:
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Nivarox
Reactions:

Post by Nivarox » Thu Dec 31, 2020 7:54 am

Jsp88 wrote:
Thu Dec 31, 2020 1:01 am
Doduše, Veljača se ovaj put dobrano potrudila i objavila srcedrapajuć tekst o tome kako je panično u pidžami trčala preko zelenog vala. Eto, to je njihov najveći doseg :toilet:
u podne, u pidžami :mrgreen: i još se hvali haha

Lualua
Reactions:

Post by Lualua » Thu Dec 31, 2020 8:15 am

Još je samo trebalo da se počne spominjati Veljača i Borić. One sigurno i sada rovare protiv Hrvatske. Zašto nije spomenut npr.Tomašević koji na licu mjesta pomaže? Kako to da nije spomenuta crkva? Možda mi je promaklo, ali nisam čuo da se crkva odrekla novca u korist nesretnih ljudi. Meni je muka što se pažnja pridaje liku
koje bi u ovakvim trenucima ubijao Srbe. Sreća da su svojim djelovanjem navijači toliko dobrog napravili da ih ni Klauški ni par debila ne mogu okaljati. Ni blizu.

Post Reply