razno

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
SectorF
Reactions:

Re: razno

Post by SectorF » Tue Oct 22, 2019 10:51 pm

bushwacker wrote:
Tue Oct 22, 2019 8:11 pm
Ima i nas koji visimo na forumu voljenog kluba dok pola grada po birtijama napeto prati kako će se plavi mundiri obračunati sa ukrajincima.
Jebiga ,jadni će imati izgrižene nokte od napetosti..
O jebem te živote..
O jebem ti takav grad u kojem ne moram ni pratiti utakmicu nego po urlicima na ulici čujem da su im ljubimci zabili gol.

Jebeš dinamo!!!!!!!!
Samo Osijek!!!!!!!!!!

:k: :k: :k: :k: :k: :k: :k:

Dinamo je Hrvatska, a mi smo grad u kojemu su takve stvari bitnije od lokalnog kluba!
Aloo radi se o nacionalnom uspjehu...(boli me kur...)

Imamo zgadije u gradu kolko hoces, o lokalnom tovarima da ne pricam. Boli me to na neki nacin al jednostavno je to tako, do kada ne znam.

Kad to sve vidim dosta nas i ima na utakmicana :)
Mene osobno apsolutno ne zanima nista osim naseg kluba, popratim sve jer volim nogomet al sve je to s jako malo emocije naspram mog kluba.
Pravi navijaci ce to razumijet al nazalost u velikoj smo manjini u gradu.
Nismo grad u kojemu se dise za klub, tovari iz Dalmacije mi se gade al imaju respekt od mene jer njima je Hajduk nesto sto ljudima u nasemu gradu Osijek nikada nece biti.

:oops:
Ti si ljubav najveća... :k:

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Tue Oct 22, 2019 11:21 pm

Dam se kladiti da više od pola tih bi išlo ns tekme osijeka i pratilo osijek da imamo bolje i ozbiljnije rezultate.

Realno kako privuči ljude kad dinamo želi 3 boda protiv šathara u gostima. A naš trener se veseli bodu u zaprešiću gdje nam je i sunce smetalo.
:sleep:

LuxAnimus
Reactions:

Post by LuxAnimus » Wed Oct 23, 2019 1:16 am

Delmat wrote:
Tue Oct 22, 2019 11:21 pm
Dam se kladiti da više od pola tih bi išlo ns tekme osijeka i pratilo osijek da imamo bolje i ozbiljnije rezultate.

Realno kako privuči ljude kad dinamo želi 3 boda protiv šathara u gostima. A naš trener se veseli bodu u zaprešiću gdje nam je i sunce smetalo.
:sleep:
Baš to. Hrpu ljudi jednostavno zanima samo rezultat. Ja znam dosta pojedinaca koji uopće ni ne znaju nabrojati prvu postavu dinama, ali navijaju za dinamo jer im je zanimljivo gledati hrvatski klub u ligi prvaka/europskoj ligi.
I eto kada uzmeš u obzir da sad dinamo i ima neke šanse za prolazak dalje, sasvim je jasno odakle se javljaju novi simpatizeri kluba

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Wed Oct 23, 2019 8:17 am

"Nakon točno 20 godina Dinamo je konačno ostao neporažen na gostovanju u Ligi prvaka!"
I ćorava koka nađe zrno :dknow:

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Wed Oct 23, 2019 8:37 am

gunners wrote:
Wed Oct 23, 2019 8:17 am
"Nakon točno 20 godina Dinamo je konačno ostao neporažen na gostovanju u Ligi prvaka!"
I ćorava koka nađe zrno :dknow:
Nakon 30 godina krađe i lopovluka i pokušaja raznih metoda, trenera i igara konačno su i oni pogodili s ekipom i dali treneru odriješene ruke što dosad nije bio slučaj. Imali su oni dobrih trenera i igrača i prije, samo nikad trener nije imao ovakvu slobodu. Teško je reći da je Vaha lošiji trener od Bjelice, ali kakav ti možeš imati autoritet kad ti Mamić u poluvremenu ulazi u svlačionicu i jebe majke...

Sad će oni jahati na valu tih para, a mi za naslov moramo čekati godinu kad oni promaše s pojačanjima. To će se sigurno dogoditi jer i najveći lovci na talente I proizvođači talenata znaju zajebat. Porto, Benfica i Ajax svakih par godina imaju lošu sezonu. Mi to moramo prepoznati i biti pravi kad za to dođe vrijeme.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Wed Oct 23, 2019 8:58 am

nisam gledo utakmicu, niti sam išta čitao u svezi nje, prva vijest koju sam pročitao o toj utakmici je ova:

https://www.vecernji.hr/sport/pjatov-hr ... ti-1354204

e tako treba, nadam se da su dobro izlupali taj prljavi pseći okot

edit: tek sam sad skontao da je tu sviran neki penal, kako god neka je izudarao to smeće
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Wed Oct 23, 2019 9:05 am

Kempes wrote:
Wed Oct 23, 2019 8:58 am
nadam se da su dobro izlupali taj prljavi pseći okot
I nisu bas. I ova situacija je bila cista golmanova debilana (drugog objasnjenja jednostavno nema) pri cemu mu je oprosten crveni karton. Nije ni tu bilo nekakvog gadnog udarca, ozljeda je najvise posljedica toga sto Gavranovic nije ocekivao takvu reakciju golmana. Ademi je takodjer sjeban i sigurno nece igrati protiv nas. Ali s obzirom kako mi igramo trenutno i kako izgledamo na terenu, dobili bi nas vjerovatno i s juniorima u ovom trenutku.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Wed Oct 23, 2019 9:24 am

Centarhalf wrote:
Wed Oct 23, 2019 9:05 am
Kempes wrote:
Wed Oct 23, 2019 8:58 am
nadam se da su dobro izlupali taj prljavi pseći okot
I nisu bas. I ova situacija je bila cista golmanova debilana (drugog objasnjenja jednostavno nema) pri cemu mu je oprosten crveni karton. Nije ni tu bilo nekakvog gadnog udarca, ozljeda je najvise posljedica toga sto Gavranovic nije ocekivao takvu reakciju golmana. Ademi je takodjer sjeban i sigurno nece igrati protiv nas. Ali s obzirom kako mi igramo trenutno i kako izgledamo na terenu, dobili bi nas vjerovatno i s juniorima u ovom trenutku.
navodno im je i majer ozljeđen. nadam se da će ozljediti još par njihovih igrača, čak nemislim zato da bi nama bilo lakše, nego čisto zato. a bilo bi super i da sudac slomi nogu, eto čisto zato.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Wed Oct 23, 2019 9:27 am

Kolko sam ja čuo Majer nije igrao od onog poraza od Varteksa. Nešt se Bjelica napizdio na njega
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Yey
Reactions:

Post by Yey » Wed Oct 23, 2019 9:33 am

Luka1995 wrote:
Wed Oct 23, 2019 9:27 am
Kolko sam ja čuo Majer nije igrao od onog poraza od Varteksa. Nešt se Bjelica napizdio na njega
Majer glumata neku zvjezdicu. Ljuti se kad sjedi na klupi, a kad igra tzv. manje utakmice igra preko one stvari.
Bjelica je alergičan na takve tipove.

Post Reply