Članci o NK Osijeku

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
JohnnyCash82
Reactions:

Re: Članci o NK Osijeku

Post by JohnnyCash82 » Sun Apr 18, 2021 9:54 am

Petkovic i ozbiljne brojke? Cega, mijenjanja zenski?

Jebo napadaca koji svaku desetu utakmicu zabije gol. Precijenjen igrac ajme.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Sun Apr 18, 2021 2:16 pm

Nivarox wrote:
Sun Apr 18, 2021 9:17 am
https://www.germanijak.hr/nogomet/vijes ... uUf3j33TIc
O tome zašto je tolika razlika u cijeni između njih dvojice pojasnio je nogometni menadžer Matej Škegro za Sportske novosti.

„Mierez je u velikom naletu. Ali, u ovom trenutku Petković ima veću cijenu jer je reprezentativac Hrvatske koja je druga na svijetu. Ne samo to, Petković je jedan od važnijih reprezentativaca- Cijena je jeveća jer je Dinamo klub koji ima veći imidž nego Osijek. To su dva elementa na temelju kojih Petković u tržišnom smislu ima prednost na Mierezom“, rekao je i dodao:

„Mierezova prednost je što je mlađi od Petkovića. No, realno, ovo mu je prva ozbiljna sezona s ozbiljnim brojkama, tako da je jasno ad trenutačno ukupno Petković uvjerljivo vodi kad je tržišna vrijednost u pitanju. Po mom mišljenju realna cijena Petkovića u ovom trenutku iznosi 15 milijuna dok je Mierezova 10 milijuna eura.“, zaključio je.
Jebiga, realno razmisljanje... sta god mi mislili o Petkovicu...

SakyOS
Reactions:

Post by SakyOS » Sun Apr 18, 2021 3:17 pm

DiskoVrucica wrote:
Sun Apr 18, 2021 2:16 pm
Nivarox wrote:
O tome zašto je tolika razlika u cijeni između njih dvojice pojasnio je nogometni menadžer Matej Škegro za Sportske novosti.

„Mierez je u velikom naletu. Ali, u ovom trenutku Petković ima veću cijenu jer je reprezentativac Hrvatske koja je druga na svijetu. Ne samo to, Petković je jedan od važnijih reprezentativaca- Cijena je jeveća jer je Dinamo klub koji ima veći imidž nego Osijek. To su dva elementa na temelju kojih Petković u tržišnom smislu ima prednost na Mierezom“, rekao je i dodao:

„Mierezova prednost je što je mlađi od Petkovića. No, realno, ovo mu je prva ozbiljna sezona s ozbiljnim brojkama, tako da je jasno ad trenutačno ukupno Petković uvjerljivo vodi kad je tržišna vrijednost u pitanju. Po mom mišljenju realna cijena Petkovića u ovom trenutku iznosi 15 milijuna dok je Mierezova 10 milijuna eura.“, zaključio je.
A po čemu je to realno razmišljanje ? Jedino što je tu točno je da je on reprezentativac i dinamo ima veći rating od Osijeka. Ništa drugo. Statistički a i igrački, Mierez je daleko bolji napadač. Zabija golove glavom, jednom i drugom nogom, iz penala, iz igre. Jedina manjkavost, po meni, mu je brzina.

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Sun Apr 18, 2021 3:18 pm

DiskoVrucica wrote:
Sun Apr 18, 2021 2:16 pm
Nivarox wrote:

Čovjek je napadač,u istom je klubu već koliko,3 ili 4 godine a nije sposoban zabiti gol.
Baš me zanima koji će to biti klub koji će za njega istresti 10-15 milijuna Eura?
On ne može stati u istu rečenicu sa Mierezom,Mierez je u jednoj sezoni zabio golova koliko ovaj nije u tri sezone u dinamu.
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sun Apr 18, 2021 4:16 pm

bushwacker wrote:
Sun Apr 18, 2021 3:18 pm
Mierez je u jednoj sezoni zabio golova koliko ovaj nije u tri sezone u dinamu.
petkovic u zadnje 3 sezone u europskim kupovima i njenim kvalifikacijama je odigro 31 utakmicu postignuvsi 11 golova

mierez ne da nije postigo gol, nego cak niti jedan jedini nastup nema

necemo valjda gol jednom hajduku racunat da vrijedi jednako kao igrat utakmicu ligu prvaka

vecu cijenu miereza koci klub, to je rekao i onaj mafijas menadjer.

zato je bitno sto prije uzet to prvo mjesto i gurat sami sebe u europu. jer kad se udje u taj krug di se vrte velike pare, to ce bit bingo.

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Sun Apr 18, 2021 4:46 pm

ramzes3 wrote:
Sun Apr 18, 2021 4:16 pm
bushwacker wrote:
Sun Apr 18, 2021 3:18 pm
Mierez je u jednoj sezoni zabio golova koliko ovaj nije u tri sezone u dinamu.
petkovic u zadnje 3 sezone u europskim kupovima i njenim kvalifikacijama je odigro 31 utakmicu postignuvsi 11 golova

mierez ne da nije postigo gol, nego cak niti jedan jedini nastup nema

necemo valjda gol jednom hajduku racunat da vrijedi jednako kao igrat utakmicu ligu prvaka

vecu cijenu miereza koci klub, to je rekao i onaj mafijas menadjer.

zato je bitno sto prije uzet to prvo mjesto i gurat sami sebe u europu. jer kad se udje u taj krug di se vrte velike pare, to ce bit bingo.
Jel i ti s Blažičkom čuvaš djecu Jerka Leke i pereš gaće svetom Brunčiju?
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Sun Apr 18, 2021 4:55 pm

U pravu je ramzes, treba gledati širi kontekst, ne samo golove.
Tehnicki je Petkovic kudikamo potkovaniji dok Mierez rastura glavom. Kako god mislim da je nerealna vrijednost jednoga 15 milja eura a drugoga 10!? Prije bih rekao da je Petkovicu realno max. 10 a Mierezu trenutno 6,7 milj. €. Sad je stvar menadjera i njegovih pregovarackih sposobnosti moze li izvuci vise, u tome je Mamic bio maher.
P. S. A sad me pljujte :mrgreen:

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sun Apr 18, 2021 4:58 pm

Luka1995 wrote:
Sun Apr 18, 2021 4:46 pm
ne neg se nisam povampirio ko pola foruma i pretvorio se u kmečavce iz splita

koji vam je kurac. serete po tom petkovicu koda vam je sestru napumpo i odjebo

daj odrastite, lik preko kurac igra hnl. europu i reprezentaciju di su protivnici 10x ozbiljniji igra sodlino. boli ga kurac. koda bi se vama na njegovom mjestu dalo zajabavat po livadama hnla

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sun Apr 18, 2021 5:04 pm

Otjerao si egoskopa sa foruma, sada hoces i Luku? :lol:
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Sun Apr 18, 2021 5:10 pm

ramzes3 wrote:
Sun Apr 18, 2021 4:58 pm
Luka1995 wrote:
Sun Apr 18, 2021 4:46 pm
ne neg se nisam povampirio ko pola foruma i pretvorio se u kmečavce iz splita

koji vam je kurac. serete po tom petkovicu koda vam je sestru napumpo i odjebo

daj odrastite, lik preko kurac igra hnl. europu i reprezentaciju di su protivnici 10x ozbiljniji igra sodlino. boli ga kurac. koda bi se vama na njegovom mjestu dalo zajabavat po livadama hnla
Svaka čast! Vidim vjerno se prate makimirsko međugorska glasila!
Petković je najveća prevara hrvatskog nogometa. Kako kod Bjelice nije igrao preko kurca? Loš je strijelac, inače solidan igrač, ali nenormalno prehajpan i napumpan. Boli me kurac za kmečavce iz Splita, boli me kurac za Petkovića. Nemam problem s time reći da je Ivanušec solidan igrač ili Ademi igračina, ali Petković je prehajpan i smrad.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Post Reply