Članci o NK Osijeku

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
MakiSl
Reactions:

Re: Članci o NK Osijeku

Post by MakiSl » Sun Feb 16, 2020 1:10 pm

Nk Osijek "Pod reflektorima"!
Ne znam jel ko pogledao... Malo prošlo ispod radara, zbog dinama.
Mara i Mile su domaćini.

MakiSl
Reactions:

Post by MakiSl » Mon Feb 17, 2020 5:45 pm

MakiSl wrote:
Sun Feb 16, 2020 1:10 pm
Nk Osijek "Pod reflektorima"!

Ne znam jel ko pogledao... Malo prošlo ispod radara, zbog dinama.
Mara i Mile su domaćini.

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Mon Feb 17, 2020 5:54 pm

pogledo ja upravo.

dosta opravdane zajebancije od strane dvojca na racun uvjeta podno gradskog vrta :D

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Mon Feb 17, 2020 6:26 pm

Baš sam se nasmijao, super fore su bile :tongue:

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Mon Feb 17, 2020 7:33 pm

Mara em je trenutno naš najjači igrač em je pravi zafrkant. A dobar smisao za humor ne može imati neinteligentna osoba. Upravo mu je ta inteligencija jedna od većih prednosti u igri
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Mon Feb 17, 2020 7:36 pm

A jesu se izrugali na Pampas. A bome dotakli se i nepotizma 🙂
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

sympathizer
Reactions:

Post by sympathizer » Tue Mar 03, 2020 10:30 am

Mene živo zanima kako diše Meszaros. Koliko je uopće upućen što se događa u klubu, na tribinama i gradilištu? Koji su mu planovi, ambicije? Kakvi su mu ostali njegovi klubovi i što planira s njima?
Vrijeme je za jedan opširan interview s njim.

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Thu Mar 05, 2020 6:28 am

Krenem sad ujutro čitati Glas Slavonije i ne očekujući ništa, dobijem - NIŠTA.
Kontam si, odigrali smo jučer užasnu utakmicu, izgubili od Istre, veliko je nezadovoljstvo među navijačima, da imamo prave novinare bilo bi zanimljivo pročitati nekakav članak. A što dobijem? Preko cijele stranice izvještaj sa utakmice. Onaj pravi suhoparni izvještaj, izvještaj koji je prestao biti zanimljiv negdje kasnih devedesetih. Naravno, uopće me ne zanima da potrošim i minutu vremena da mi Keler još jednom prepriča utakmicu. Užas! Više sam se zadržao na članku o uzgoju salate, špinata i blitve. Užas! Naravno da razumijem da i takav izvještaj treba biti. Ali, zar ne može biti manji? Zar ne može biti neka kolumna, neki kritički osvrt? I onda gledam npr. novinare koji prate Hajduk, pa čak i Rijeku. Uvijek izađe nekakva analiza novinara, njegovo viđenje situacije, kolumna, i uvijek i nekakav kritički osvrt. Mi dobijemo Kelerove zabilješke o utakmici! Jebiga!

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Thu Mar 05, 2020 7:05 am

SamoOsijek wrote:
Thu Mar 05, 2020 6:28 am
Krenem sad ujutro čitati Glas Slavonije i ne očekujući ništa, dobijem - NIŠTA.
Kontam si, odigrali smo jučer užasnu utakmicu, izgubili od Istre, veliko je nezadovoljstvo među navijačima, da imamo prave novinare bilo bi zanimljivo pročitati nekakav članak. A što dobijem? Preko cijele stranice izvještaj sa utakmice. Onaj pravi suhoparni izvještaj, izvještaj koji je prestao biti zanimljiv negdje kasnih devedesetih. Naravno, uopće me ne zanima da potrošim i minutu vremena da mi Keler još jednom prepriča utakmicu. Užas! Više sam se zadržao na članku o uzgoju salate, špinata i blitve. Užas! Naravno da razumijem da i takav izvještaj treba biti. Ali, zar ne može biti manji? Zar ne može biti neka kolumna, neki kritički osvrt? I onda gledam npr. novinare koji prate Hajduk, pa čak i Rijeku. Uvijek izađe nekakva analiza novinara, njegovo viđenje situacije, kolumna, i uvijek i nekakav kritički osvrt. Mi dobijemo Kelerove zabilješke o utakmici! Jebiga!
Ti su svi lokalni novinari na Mestrovom lancu, to je odavno jasno. Nitko ne smije ni zucnuti o skakljivim temama u klubu jer bi vjerovatno postali persona non-grata u klubu ... Meni je zlo svaki put kad gledam press konferenciju prije utakmica i cujem pitanja novinara! Ne mozes nista drugo ni ocekivati onda sto se kritike tice.

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Mon Mar 09, 2020 7:47 am

https://www.24sata.hr/sport/san-mi-je- ... nac-656542

Japanac kojemu je san zaigrati za NK Osijek

Post Reply