NK Osijek d.d.

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Snupix
Reactions:

Re: NK Osijek d.d.

Post by Snupix » Wed Jan 15, 2020 8:26 pm

Ako treba u neki u klub onda bolje da se ulaze u esport jer za vrlo malo para moze se jebeni marketing odraditi.
Image

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Thu Jan 23, 2020 11:16 am

Rajnus wrote:
Tue Jan 14, 2020 8:33 pm
Pa oni ne mogu financirati ni Kelme koji gotovo ni nema proračun. Ona priča o svim klubovima pod jednim brendom je samo Mestrova šuplja priča. Do sada su koliko znam samo riješili dresove curama
http://www.glas-slavonije.hr/422298/6/U ... iz-Osijeka

Tihomir Rudež povezao je osječki muški i ženski nogomet. Prošloljetni dolazak toga trenera iz škole prvoligaša iz Gradskog vrta u onoga s "Mačkamame", ženskog predznaka, bila je najava onoga što je ovih dana definirano, a bit će implementirano na kraju tekućih sezona. Ženski nogometni klub Osijek tada će ući u sastav istoimenog muškog profesionalnog, koji je tako ispunio naputke krovne državne nogometne organizacije, ali i europske UEFA-e, jer sudionici natjecanja pod njezinom ingerencijom moraju ispunjavati sve uvjete, između ostaloga, i o posjedovanje svih natjecateljskih kategorija mladeži, uključujući seniorke. Taj će se oblik fuzije ŽNK-a i NK-a Osijek samo formalizirati, jer je stabilizirana muška sredina, s aktualnom garniturom čelnika, neposredno stalno praktički pomagala rad popularnih "zečica" u čijem je kontekstu usmjeravanje iskusnog trenera samo dio te, obostrano zadovoljavajuće, suradnje.
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Thu Feb 27, 2020 6:33 am

Sretan ti rođendan! :beer: :sal:
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Thu Feb 27, 2020 8:55 am

Sretan rođendan voljenome klubu! :sal:
I jednom forumašu @Luka1995 :D :sal:
KULEŠEVIĆU, ODLAZI!

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Thu Feb 27, 2020 10:05 am

Sretan Rođoš! :sal: :sal: :sal: :sal:

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Thu Feb 27, 2020 12:01 pm

Hvala :)
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Thu Feb 27, 2020 12:12 pm

Sretan rođendan najdražem klubu! :beer:

Ps. I mojoj ženi također :mrgreen:

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sun Mar 29, 2020 12:09 am

mora se pohvalit ekipu u klubu trenutno

gledajuci stvari koje se dogadjaju oko nas i informacije koje dolaze iz kluba, osobno mi je uzitak pratit kako unutar kluba stvari funkcioniraju

1. izasle su financije kluba za 2019 koje izgledaju jako dobro. postali su prvi klub u drzavi po visini "fiksnih" prihoda (bez uefa nagrada i vanjskih transfera). a u slucaju da se madjari iznenada povuku, stvorili smo u ovih par godina dobre temelje da se i sami mozemo financirat prodajom igraca i drzat proracun na poprilicno visokom nivou.

2. unatoc sto ce se prihodi smanjivat u tekucoj godini, gradiliste kampa i stadiona to nece osjetit

3. i ono zadnje, osobno najdraze. sto se cijela ekipa bez problema odma dogovorila oko odricanja svojih €€€ u trenutnoj situaciji

virus ce nas pogodit ko i svakog, ali nadam se najmanje u ligi i da cemo iz ovog izac bolje od drugih. sad kako je ustrojen ovaj upravni dio kluba, tako treba i onaj sportski dio kluba dovest na tu razinu :drum:

EUS
Reactions:

Post by EUS » Sun Mar 29, 2020 1:22 pm

Slažem se, uz nap. da se u segmentu marketinga i rada sa navijačima treba puno, puno više angažirati.
Uvijek na pobjedu! Samo jako! Samo Osijek!

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Tue Mar 31, 2020 5:59 pm

Vidim i citam na faceu svrsavanja mase od uzbudjenja na nk Osijek a povod su im nove slike izgradnje Pampasa. Odjednom svima Osijek na srcu. E sad moje misli lete, odnosno postoji li nacin da se postigne dogovor izmedju nas malih dionicara(bez obzira sto je to simbolično u vidu financija) i kluba da mi imamo pravo prvenstva kupovine karata kako godisnjih tako i prvenstvenih, europskih ili reprezentacije Hrvatske. Sto se mene tice cijene mogu biti jednake bez popusta, samo zelim da mogu bez gužvi i veza imati pravo na prvokupovinu karata. Mislim to postoji u svim malo boljim svjetskim klubovima, šta kažete?

Post Reply