bivši igrači NK Osijeka

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
ramzes3
Reactions:

Re: bivši igrači NK Osijeka

Post by ramzes3 » Wed Feb 26, 2020 11:09 pm

SectorF wrote:
Wed Feb 26, 2020 10:53 pm
Za Rangers koji je ujedno izborio osminu finala EL, klub koji nas nije nesto nadigrao nedavno,

klub za koji ne mogu reci da je igracki bio nesto posebno jaci od nas, a mi smo igracki jaci nego smo bili kada smo igrali sa njima (i oni su sigurno trenutno jaci nesto nego su bili) a pitam se gdje smo mi gdje su oni?!

Mi ne mozemo uci u grupnu fazu, ispadamo rano u pretkolu a oni tu guraju itekako dobro, u ligi su takodjer u borbi za naslov. Prosle godine takodjer odigrali solidnu sezonu u EL.
Pratim njihove igre i po meni ih krasi izuzetna agresivnost, disciplina i ono najvaznije imaju ozbiljnog trenera.

Nema kod njih biranja tekmi i mrljavljenja.
eh sad

u zadnje 3 sezone su potrosili 35 mil € na pojacanja al to nije onaj najtezi financijski dio, jer na place su potrosili i vise. ak to sve stavis na papir i usporedis sa uspjehom. tu su očajni. ak jos vidis da opet idu onim putem da ce uskoro morat osnivat i treci klub jer je i ovaj drugi na putu da ode u stečaj jer doslovno suludo trose

gerard da nije proso danas bragu, vjerojatno bi krenuli sa pritiskom da se pocne trazit uspješniji trener. u ligi su u 2020 očajni. ne mogu dobit neke semi pro škotske prvoligaše. a nisu zadnje 3 godine prodali prvotimca, igraci im imaju debele ugovore i ono gore sto sam naveo, 35 mil € na pojacanja oslo. tako da su u ligi debelo iza celtica koji mrvi redom uz puno bolju politiku kluba

europa liga ih jedino vadi. tu su dobri. unatoc tome sto je braga kvalitetnija, uspili su i njih dobit i to je jedina stvar koja trenutno drzi gerarda od linča 50 k ljudi

u pocetku su za ligaske kikseve udarali žestoko po sudijama ali s vremenom su shvatili da ipak suci nisu krivi

stadion koji je kultan i uvijek pun im je u očajnom stanju pred raspad a ovo trčanje i pokušavanje sustizanja celtica sigurno nece pomoc da si rijesavaju infru

ima tu puno boljih klubova koje bi trebali uzet za primjer. a i ne znamo koliko se mozemo mjerit s njima kada oni samo od prodaje sezonskih ulaznica zarade vise od 100 mil kn godisnje

EUS
Reactions:

Post by EUS » Thu Feb 27, 2020 12:30 am

marioart wrote:
Wed Feb 26, 2020 10:59 pm
SectorF wrote:
Wed Feb 26, 2020 10:53 pm
Borna odigrao cijelu tekmu za Rangers!

Za Rangers koji je ujedno izborio osminu finala EL, klub koji nas nije nesto nadigrao nedavno, klub za koji ne mogu reci da je igracki bio nesto posebno jaci od nas, a mi smo igracki jaci nego smo bili kada smo igrali sa njima (i oni su sigurno trenutno jaci nesto nego su bili) a pitam se gdje smo mi gdje su oni?!
Mi ne mozemo uci u grupnu fazu, ispadamo rano u pretkolu a oni tu guraju itekako dobro, u ligi su takodjer u borbi za naslov. Prosle godine takodjer odigrali solidnu sezonu u EL.
Pratim njihove igre i po meni ih krasi izuzetna agresivnost, disciplina i ono najvaznije imaju ozbiljnog trenera. Nema kod njih biranja tekmi i mrljavljenja.
Hocu reci koliko smo mi mozda po kvaliteti tu negdje a vjerovatno nikad necemo tipa biti u osmini finala EL i sl. Bas iritirajuce na neki nacin.
bit cemo dok ne pocnemo i mi ulagati tolike kolicine novaca...

ne mozes suditi i usporedjvati nas po tim utakmicama jer oni ne tempiraju formu za ta pretkola... a ja mislim da smo mi slabiji a oni dosta jaci nego onda.... ali da ... pitanje kad cemo mi pruzati dobre igre u nizu.... trebala bi nam ona energija koju je imala rijeka kad su uspjeli biti prvaci.... dal je dovoljno dovesti samo trenera ili treba i malo svlacionicu provjetriti - nisam siguran...
Naravno da treba iskusniji, karizmatičniji trener, tu se svi slažemo. Naravno da treba provjetriti svlačionicu, netko out, neki novi in, uložiti u vrijednost igrača da ukupno vrijedimo blizu 30 mil. No, isto tako je važno ustanoviti ono što sada nemamo, a što bi štitilo investicije kluba u trenera i igrače - novi kodeks ponašanja trenera i igrača i njihov odnos prema rezultatu koji klub postiže. Dakle, teško da će više biti igrača koji je tu poniknuo i tu završio karijeru, niti takvog trenera. Današnji nogomet se globalizira i budimo sretni ako će ubuduće u Osijeku igrati jedan ili dva Slavonca, a svi ostali biti će plaćenici, profići igrači, kao i trener.Svi oni govore samo jednim jezikom, jezikom novca, sve ostalo (lokalpatriotizam, vjernost do groba i te fore) je čisto zavaravanje. Dakle - treba im dati ili im treba uskratiti ono zbog čega su tu, a to je novac. Npr, Ako ne igraš, ne možeš ni dati gol, a ako ne daš gol, onda ne igraš. Ima tko hoće, ako ti ne možeš. Isto sa primanjem golova, gafovima, nervozom pa primanjem kartona, glupim potezima i sl. Kada uprava razradi metodologije koje počivaju na novcu, ovi ali i budući naši igrači i treneri ginut će na terenu za novce (prevedimo to kao rezultat), a ako neće oni, treba dovesti nove koji to žele. Trebamo i stručni stožer koji to kuži, a ne koji laprda: pokušat ćemo pobijediti... neka bolji pobijedi, vidjet ćemo... ide nam sunce u oči... nije smak svijeta ako ne uspijemo i tako to. Ako igrača nejde, neka si ode kod psihologa, ima love da si ga plati, a ne da klub pati zbog njegove depre i potonuća. A plaću istovremeno zna primiti, jel. To sve treba zaoštriti jer vrlo pristojno plaćeni profesionalci ne smiju onako izaći na teren kao u Rijeci npr. Klub baca novce. Ne treba nikoga uvjeravati da se trgne, već mu uzeti od plaće i ne dati mu da igra, pa će vidjeti svoj pad vrijednosti na transfermarktu. To će ga jedino trgnuti.
Uvijek na pobjedu! Samo jako! Samo Osijek!

marioart
Reactions:

Post by marioart » Thu Feb 27, 2020 10:28 am

jedini problem u ovom tvom je sto igraca NE MOZES kazniti za losu igru... ako mu stavis u ugovor placu, onda ju mora i isplatiti... visinu mozes regulirati bonusima i plasmanom, ali ne mozes smanjivati...
ria ria hungaria.
:love:

EUS
Reactions:

Post by EUS » Thu Feb 27, 2020 11:00 am

A čuj, kako sve treba biti prema zakonu i pozitivnim internim pravnim aktima, pravilniku o radu, pravilniku o stimulacijama i destimulacijama i ostalim instrumentima uglavljenim u ugovor o radu, povredama radne dužnosti itd, naravno da možeš i normirati i nagrađivati i kažnjavati ako treba. I to znatnim iznosima, mada je i neigranje vrsta kazne jer ide samo osnovna plaća. U svakom slučaju uprava treba osmisliti Kodeks, jer u suprotnom ode lova, a rezultata nema.
Uvijek na pobjedu! Samo jako! Samo Osijek!

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Thu Feb 27, 2020 11:26 am

sut---

Image

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Thu Feb 27, 2020 11:33 am

ramzes3 wrote:
Thu Feb 27, 2020 11:26 am
sut---

Image
navodno je carla del ponte glavni kolovođa među tim tifosima
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Thu Feb 27, 2020 11:34 am

ramzes3 wrote:
Thu Feb 27, 2020 11:26 am
sut---

Image
Jel tu netko od naših bivših igrača ili ? Ne kužim ovo u ovoj temi.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

marioart
Reactions:

Post by marioart » Fri Feb 28, 2020 8:25 pm

mislim da je ovo jedini nacin za motivirati igrace nakon serije losih igara....

Splitska skola sut--
ria ria hungaria.
:love:

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sat Feb 29, 2020 11:08 am

Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sat Feb 29, 2020 9:11 pm

Botosani - Steaua trenutno 2:2, 80' minuta

Dugi stavio oba
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

Post Reply