bivši igrači NK Osijeka

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
ramzes3
Reactions:

Re: bivši igrači NK Osijeka

Post by ramzes3 » Mon Feb 24, 2020 11:03 pm

i sjetite se sta je zekic rekao kad su ga novinari ispitivali zasto ne da sansu igracima sa manjom minutazom pa im je zekic lijepo reko da je pod jebackim rezultatskim pritiskom svaku utakmicu i da mu ni na kraj pameti ne pada stavljat nedokazane igrace

sto je naravno i prednost i mana

mi tu tulimo da svaku utakmicu hocemo na pobjedu a u isto vrijeme tulimo zasto na primjer dugi nije dobio vise minuta

koji trener ce cekat oce dugi proradit il ne kroz 500 minuta prilike. a poso treneru visi o rezultatu i on ce jedini bit odgovoran ako dugi ne proradi unatoc prilici

Suri
Reactions:

Post by Suri » Tue Feb 25, 2020 6:51 am

ramzes3 wrote:
Mon Feb 24, 2020 10:54 pm
Suri wrote:
Mon Feb 24, 2020 10:47 pm
Svaki klinac u školi nogometa je veći potencijal. Kakve to veze ima? Beljo mu nije bio konkurent, a nikada nećemo znati kakvu bi Dugandzic imao statistiku da je imao Manceovu minutazu.
mance u 3 4 3 nije igrao špicu nego maric. dugi nema sta trazit ni pola minute na terenu pored marica. ako ce sjedit na klupi, radije bi da to bude beljo a ne dugi.
Igrali smo mi i 3-5-2, a Dugandžić je tu bio i prije nego je Mance dosao. Ma ja sam govorio i dok je bio tu da mu se ne daje dovoljno prilike, a sad je to tek uzaludna rasprava. I zato mi je drago da si je čovjek našao klub gdje će igrati... a bogami i zabijati.

mariox
Reactions:

Post by mariox » Tue Feb 25, 2020 9:41 am

Pa meni Dugi uvijek bio veći potencijal od Špolje

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Tue Feb 25, 2020 10:27 am

Ili si igrač ili nisi. Potencijal si s 18 godina. Kad pređeš kategoriju U21 za reprezentaciju nema opravdanja. Dugi će u travnju 26 godina imati, a mi pričamo o potencijalu???
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Tue Feb 25, 2020 10:33 am

Pricamo o tome da nije dobio sansu, a zasto je to tako ne znam.
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Tue Feb 25, 2020 10:35 am

A to je stvar stručnog stožera. Ali nije mi jasno da baš ni Zekić, ni Skender ni Kulešević nisu u njemu vidjeli kvalitetu za prvi sastav. Nisu oni baš toliki diletanti...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Tue Feb 25, 2020 10:38 am

Luka1995 wrote:
Tue Feb 25, 2020 10:35 am
A to je stvar stručnog stožera. Ali nije mi jasno da baš ni Zekić, ni Skender ni Kulešević nisu u njemu vidjeli kvalitetu za prvi sastav. Nisu oni baš toliki diletanti...
Jesi siguran? :sm:
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

ljubica sataraš
Reactions:

Post by ljubica sataraš » Wed Feb 26, 2020 8:14 pm

Zapadna tribina

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Wed Feb 26, 2020 10:53 pm

Borna odigrao cijelu tekmu za Rangers!

Za Rangers koji je ujedno izborio osminu finala EL, klub koji nas nije nesto nadigrao nedavno, klub za koji ne mogu reci da je igracki bio nesto posebno jaci od nas, a mi smo igracki jaci nego smo bili kada smo igrali sa njima (i oni su sigurno trenutno jaci nesto nego su bili) a pitam se gdje smo mi gdje su oni?!
Mi ne mozemo uci u grupnu fazu, ispadamo rano u pretkolu a oni tu guraju itekako dobro, u ligi su takodjer u borbi za naslov. Prosle godine takodjer odigrali solidnu sezonu u EL.
Pratim njihove igre i po meni ih krasi izuzetna agresivnost, disciplina i ono najvaznije imaju ozbiljnog trenera. Nema kod njih biranja tekmi i mrljavljenja.
Hocu reci koliko smo mi mozda po kvaliteti tu negdje a vjerovatno nikad necemo tipa biti u osmini finala EL i sl. Bas iritirajuce na neki nacin.
Ti si ljubav najveća... :k:

marioart
Reactions:

Post by marioart » Wed Feb 26, 2020 10:59 pm

SectorF wrote:
Wed Feb 26, 2020 10:53 pm
Borna odigrao cijelu tekmu za Rangers!

Za Rangers koji je ujedno izborio osminu finala EL, klub koji nas nije nesto nadigrao nedavno, klub za koji ne mogu reci da je igracki bio nesto posebno jaci od nas, a mi smo igracki jaci nego smo bili kada smo igrali sa njima (i oni su sigurno trenutno jaci nesto nego su bili) a pitam se gdje smo mi gdje su oni?!
Mi ne mozemo uci u grupnu fazu, ispadamo rano u pretkolu a oni tu guraju itekako dobro, u ligi su takodjer u borbi za naslov. Prosle godine takodjer odigrali solidnu sezonu u EL.
Pratim njihove igre i po meni ih krasi izuzetna agresivnost, disciplina i ono najvaznije imaju ozbiljnog trenera. Nema kod njih biranja tekmi i mrljavljenja.
Hocu reci koliko smo mi mozda po kvaliteti tu negdje a vjerovatno nikad necemo tipa biti u osmini finala EL i sl. Bas iritirajuce na neki nacin.
bit cemo dok ne pocnemo i mi ulagati tolike kolicine novaca...

ne mozes suditi i usporedjvati nas po tim utakmicama jer oni ne tempiraju formu za ta pretkola... a ja mislim da smo mi slabiji a oni dosta jaci nego onda.... ali da ... pitanje kad cemo mi pruzati dobre igre u nizu.... trebala bi nam ona energija koju je imala rijeka kad su uspjeli biti prvaci.... dal je dovoljno dovesti samo trenera ili treba i malo svlacionicu provjetriti - nisam siguran...

Post Reply