Igrači

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
ramzes3
Reactions:

Re: Igrači

Post by ramzes3 » Tue Feb 11, 2020 8:28 pm

Maric na ljeto prelazi za 7 mil eura u 2. HNL!

BirtijaOS
Reactions:

Post by BirtijaOS » Tue Feb 11, 2020 8:37 pm

Tip je u zadnjih mjesec dana :

-Napravio video uradak sa Marićevim promašajima, objavio ga na twitteru i tagirao Rangerse da bi im ukazao koga to žele kupiti..

-Na Youtubeu još jednom secirao zašto Marić nebi trebao dobit poziv u reprezentaciju uz navode po čemu je sve on ispodprosječan napadač

-I danas članak na Telesportu.. To su mu valjda rekli da samo prepiše podatke sa InStata i objavi momčad kola no on koristi opet priliku da malo pljucne na Mirka..

Jasno mi je da neki novinar "uzme na zub" nekog političara i iz dana u dan pokušava otkrit njegove afere itd itd ali ovo je prvi put da neki sportski novinar u tako kratkom periodu na tri "kanala" ide prozivati jednog nogometaša..

Cayetano
Reactions:

Post by Cayetano » Tue Feb 11, 2020 8:47 pm

A Mirko zabija i zabija njemu u inat sut--

Ovo se pretvara u sprdačinu i očito je nešto na osobnoj razini jer odbijam vjerovati da je lik toliki debil ..

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Tue Feb 11, 2020 8:52 pm

Cayetano wrote:
Tue Feb 11, 2020 8:47 pm
A Mirko zabija i zabija njemu u inat sut--

Ovo se pretvara u sprdačinu i očito je nešto na osobnoj razini jer odbijam vjerovati da je lik toliki debil ..
Lik obožava dinamo a nas ne voli jer mu donosimo malo pogleda kad nas hvali a puno više kad sere po nama

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Tue Feb 11, 2020 8:58 pm

k_u_k_a wrote:
Tue Feb 11, 2020 8:02 pm
Ono malo govno se trudi pokazati nam koliko Mirko Maric nije dobar...

https://telesport.telegram.hr/hnl-stati ... rko-maric/
A neka pogleda sto je sve promasio njegov Bruno protiv Rijeke i zbog njegovih promasaja Dinamo ispadne iz kupa:

(sa 4 metra glavom prazan gol)

Ovo su kud i kamo bolje sanse od onih sto Maric promasuje, nije mi se dalo ici gledati sve utakmice, ali promasio je vise onakvih "zicera" nego Maric pa ako se nekome da, neka posalje malome govnetu promasaje Petkovica.

Cak i kada nadje nesto pozitivno za Marica, kao i sada protiv Intera odmah ide traziti da to nije zato sto je Maric ok, nego:

U utakmici proteklog kola s Interom je, doduše, imao bolje brojke od svog prosjeka u duel-igri i, posebno, u driblinzima (6/8) — što mu je, uz postignuti gol, donijelo mjesto u Momčadi kola — ali te brojke treba staviti u kontekst. Zaprešićani su najlošija obrana lige, a usto su i nedavno doživjeli velike promjene — u zimskom prijelaznom roku došao je novi trener, s njim i prelazak u raspored s četvoricom u zadnjoj liniji, u kojoj su protiv Osijeka zaigrača čak trojica novih igrača koji jesenas nije bilo.
Last edited by bijelo-plavi1988 on Tue Feb 11, 2020 9:04 pm, edited 1 time in total.
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Tue Feb 11, 2020 9:02 pm

Ja jednostavno ne mogu vjerovati da je ovaj novinarčić u tako kratkom članku napisao toliko gluposti sa čistim ciljem da ocrni jednog igrača(M.Marić) na konto drugoga(B.Petković)!
Znači samo da izvučemo nekoliko citata:

br.1
"Slično kao kod prethodne situacije, Osijek je osvojio loptu i Marić je izašao sam ispred vratara Žige Freliha s dovoljno vremena za konačnu odluku, ali pucao je preko gola i tako je Osijek ostao bez dva važna boda u borbi za treće mjesto. Taj promašaj nije bio izdvojeni incident, jer se slično događalo i u prijašnjim utakmicama."

Znači ovako,on Mariću koji je najbolji strijelac lige računa svaki promašaj a Petkovićeve promašaje protiv Gorice niti ne spominje u kontekstu da svaki napadač na svijetu može promašiti.
Što je to drugo nego bezrazložno traženje dlake u jajetu najboljem napadaču lige.

br. 2
"Marić se u prvom dijelu sezone nalazio u 16 duela po utakmici, što nije osobito puno za napadača, i dobivao ih s ispodprosječnom učinkovitošću od 34 posto (41 posto u zraku). Gledajući širu sliku, visok broj duela i sposobnost zadržavanja posjeda bili su preduvjeti za Petkovićev proboj do statusa prvog napadača u reprezentaciji — on ih u prvenstvu ima 30-ak po utakmici i dobiva s 45-postotnim uspjehom."

Što reći,vidimo i sami koliku je korist imao dinamo od tih Petkovićevih duela,vidi se po ljestvici strijelaca i asistenta lige.To je bajbezveznija moguća kategorija za napadača jer je Petković većinu tih duela koje je dobio dobio zbog toga što je na njemu sviran FAUL!!!
Drugim riječima sudac je odlučio da je Petković dobio duel a ne kvaliteta igrača!

br.3
" Upitno je i to može li Osijek dobiti za njega onoliko koliko priželjkuje, jer Mariću će uskoro biti 25 godina i nema značajnog europskog iskustva. Također, prilično je jasno da ne nudi ni neku osobinu kojom može pomoći reprezentaciji, jer među kandidatima za vatrenu špicu postoji barem netko osjetno bolji za svaki od elemenata u kojima je on jak."

E tu se već vidi zbog čega je ovo sve pisano.Znači i režimski novinari su svjesni toga da Dalić NEMOŽE zaobići najboljeg strijelca lige po prirodi stvari i tu ih već lagano hvata panika.
Sada se odjednom izvlači Marićevih 25 godina a isti kriterij kod npr jednog Dine Perića nije vrijedio.On je sa svoji 25 godina kao debitant bio mlad,kao i Oršić sa svojih 28!
Očito se na Maksimiru sporije stari nego u Osijeku!
Također ovo napisano da ne nudi nikakvu osobinu koja može pomoći repki!!!!!
Pa da ja pomognem tom novinarčiću i kažem mu koja je osoina najvažnija u nogometu i zbog čega se nogomet igra:
Ovako gospodine Dino Grgić slušajte me dobro,osoina koju Marić ima i u kojoj je najbolji kao napadač je sljedeća:
DAJE JEBENE GOLOVE!!!!!
Štoviše bolji je i od vašeg Oršića a kamoli ne Petkovića u toj osobini.
A mislim da je to stvar koja bi mogla više pomoći reprezentaciji od bilo koje osobine koju ste naveli klošaru jedna pristrani!!!!
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Tue Feb 11, 2020 9:59 pm

bushwacker wrote:
Tue Feb 11, 2020 9:02 pm

Pa da ja pomognem tom novinarčiću i kažem mu koja je osoina najvažnija u nogometu i zbog čega se nogomet igra:
Ovako gospodine Dino Grgić slušajte me dobro,osoina koju Marić ima i u kojoj je najbolji kao napadač je sljedeća:
DAJE JEBENE GOLOVE!!!!!
A mislim da je to stvar koja bi mogla više pomoći reprezentaciji od bilo koje osobine koju ste naveli klošaru jedna pristrani!!!!
:ave: :ave:

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Tue Feb 11, 2020 10:15 pm

bushwacker wrote:
Tue Feb 11, 2020 9:02 pm

E tu se već vidi zbog čega je ovo sve pisano.Znači i režimski novinari su svjesni toga da Dalić NEMOŽE zaobići najboljeg strijelca lige po prirodi stvari i tu ih već lagano hvata panika.
Sada se odjednom izvlači Marićevih 25 godina a isti kriterij kod npr jednog Dine Perića nije vrijedio.On je sa svoji 25 godina kao debitant bio mlad,kao i Oršić sa svojih 28!
Očito se na Maksimiru sporije stari nego u Osijeku!
Također ovo napisano da ne nudi nikakvu osobinu koja može pomoći repki!!!!!
DAJE JEBENE GOLOVE!!!!!
:fan: :sm: :tongue: :beer: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :ave: :ave: :ave: :ave:

potpis !!!!!!!!!!!!

Znači dajem bubreg da Mirko utrpa koji Dinamu :tongue: :sm:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Tue Feb 11, 2020 10:19 pm

I da Petkovic promasi penal, jer ovaj svaki puta istice kako je Mirko zabio 5 golova iz penala i zato je prvi strijelac.
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Tue Feb 11, 2020 10:32 pm

otisao sam sad na onaj njegov youtube video o maricu. decko je pobrisao sve kontra komentare od njegovog misljenja izrazenog u videu lol

pa mislim decko mi zbilja nije jasan, toliko vremena i truda ulaze u te analize i onda se pokapava s ovakim zbilja djetinjastim i amaterskim potezima

Post Reply