Igrači na posudbi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Post Reply
k_u_k_a
Reactions:

Re: Igrači na posudbi

Post by k_u_k_a » Tue Nov 07, 2017 10:03 pm

gunners wrote:
Tue Nov 07, 2017 10:01 pm
Index:
"21-godišnji napadač Cibalije Zvonimir Filipović srušio se na tlo nakon što ga je napadač Istre Ivan Miličević u duelu pogodio ramenom u glavu."
Index... prvo je bio "21-godišnji napadač Cibalije Zvonimir Filipović Štrkalj", ali su ispravili...
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Wed Nov 08, 2017 10:25 am

Zato je Cibalia sada tako loša, svaku utakmicu igraju 12 na 10 pošto Milky igra za protivnike

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sat Nov 18, 2017 6:25 pm

Kustošija - Dugopolje 2:1
Klepač zabio za Dugopolje u 86-oj.

ljubica sataraš
Reactions:

Post by ljubica sataraš » Sun Nov 19, 2017 8:18 am

Mogu li bolji poznavatelji pojasniti što ustvari obuhvaća "posudba igrača u drugi klub". Smatrao sam da novi klub prihvaća obaveze postojećeg kluba iz kojega dolazi igrač, ali onda pročitam Aljin izjavu o stanju u Puli gdje kaže sljedeće: (citiram izvor 24sata od 03.11.2017)
"- Situacija je doista jako teška, po dva-tri moja suigrača stanuju zajedno kako bi smanjili troškove za stanarinu i režije. Neki nisu primili plaću po šest mjeseci, a oni koji su došli ljetos još nisu vidjeli ni kune - kazao je Aljoša Vojnović, nogometaš Istre na posudbi iz Osijeka, jedini čovjek s primanjima u Istri.

- Ja imam ugovor s Osijekom, koji me plaća i dok sam na posudbi u Puli. No dobro znam kroz što prolaze suigrači jer sam u Sesvetama i u jednom razdoblju u Osijeku prolazio isto - istaknuo je Vojnović."

Zar se nije govorilo da je Aljo dobio izdašniju ponudu iz Pule i da je to razlog odlaska?
Tko onda plaća Jambora i koliko?
Zapadna tribina

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sun Nov 19, 2017 8:21 am

ljubica sataraš wrote:
Sun Nov 19, 2017 8:18 am
Mogu li bolji poznavatelji pojasniti što ustvari obuhvaća "posudba igrača u drugi klub". Smatrao sam da novi klub prihvaća obaveze postojećeg kluba iz kojega dolazi igrač, ali onda pročitam Aljin izjavu o stanju u Puli gdje kaže sljedeće: (citiram izvor 24sata od 03.11.2017)
"- Situacija je doista jako teška, po dva-tri moja suigrača stanuju zajedno kako bi smanjili troškove za stanarinu i režije. Neki nisu primili plaću po šest mjeseci, a oni koji su došli ljetos još nisu vidjeli ni kune - kazao je Aljoša Vojnović, nogometaš Istre na posudbi iz Osijeka, jedini čovjek s primanjima u Istri.

- Ja imam ugovor s Osijekom, koji me plaća i dok sam na posudbi u Puli. No dobro znam kroz što prolaze suigrači jer sam u Sesvetama i u jednom razdoblju u Osijeku prolazio isto - istaknuo je Vojnović."

Zar se nije govorilo da je Aljo dobio izdašniju ponudu iz Pule i da je to razlog odlaska?
aljo je poslan da se razvija,jos je mlad i tako napreduje,trebat ce nam za sezone koje nadolaze
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Plusic
Reactions:

Post by Plusic » Sun Nov 19, 2017 10:09 am

Pa takav je dogovor bio. I Štrkalj je na plaći kod nas

zos
Reactions:

Post by zos » Sun Nov 19, 2017 10:14 am

ljubica sataraš wrote:
Sun Nov 19, 2017 8:18 am

Ovisi o dogovoru klubova... Moze placati jedan ili drugi klub ili omjer ili kako i koliko god se dogovore sve tri strane...

ljubica sataraš
Reactions:

Post by ljubica sataraš » Sun Nov 19, 2017 11:26 am

Hvala na pojasnjenju, tako nesto sam i pretpostavljao, ali vise sam pitao zbog nedavno objavljenog spiska igraca na posudbi i troska za place. Jednostavno ne vidim interes kluba u takvim posudbama, ako ga placas sam, on najbolji igrac u drugom klubu, a ti prozivljavas krizu i nemas igrace za kvalitetnu popunu kadra (kaze Zekic). Ajde, za mlade igrace tipa Strkalj, ali Aljo? Dali je isti slucaj sa Mikijem?
Zapadna tribina

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Sun Nov 19, 2017 11:31 am

ljubica sataraš wrote:
Sun Nov 19, 2017 11:26 am
Hvala na pojasnjenju, tako nesto sam i pretpostavljao, ali vise sam pitao zbog nedavno objavljenog spiska igraca na posudbi i troska za place. Jednostavno ne vidim interes kluba u takvim posudbama, ako ga placas sam, on najbolji igrac u drugom klubu, a ti prozivljavas krizu i nemas igrace za kvalitetnu popunu kadra (kaze Zekic). Ajde, za mlade igrace tipa Strkalj, ali Aljo? Dali je isti slucaj sa Mikijem?
Meni se cini da Zekicu uvijek fali igraca...
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Wed Nov 22, 2017 4:07 pm

Dugopolje - Hajduk II 2:0
Špoljarić zabio u 93-oj.

Post Reply