iz povijesti...

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
gunners
Site Admin
Reactions:

Re: iz povijesti...

Post by gunners » Mon Apr 19, 2010 8:24 am

3vilP wrote:pa da, i onda bi nam kao jugo liga vratila gledatelje na stadione, moš si mislit :black:
To su valjda prodane ulaznice. I sada kada bi brojali ulaske po ulaznicama, mogli bi prepoloviti broj ljudi jer ove brojke u novinama su uvijek prenapuhane.

mariox
Reactions:

Post by mariox » Mon Apr 19, 2010 3:01 pm

ma da su i prodane nešto neštima partizan 1516 gledatelja i vidio sam još neke čudne cifre živi sam svjedok da to nije istina prisustvovao sam večini tih utakmica.........

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Fri Apr 23, 2010 1:36 am

riknuo prijenosni hard...nakon sto sam vec prije ostao bez svih videa od 2002 do 2008, sada sam ostao i bez svih videa NK Osijeka od prošle sezone...jel ima netko drugi da je skidao to, kako te sa HRTa, tako i one prije, kojih je bilo na nogometnom magazinu...

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Tue Apr 27, 2010 1:46 am

ima netko Gašparov gol Brondbyu, to bih volio vidjeti na youtube. Isto kao i golove iz one pobjede protiv Dinama, kada bilo odgođeno zbog magle i igralo se idući dan u podne...3:2

Ili onih 1:1 protiv Dinama, kada Bjelica zabio iz penala, tada i protiv Slavije je jedino bio krcat stadion do zadnjeg mjesta otkad je HNLa

i onaj poraz 5:4 od Hajduka u Splitu, i to bi bilo lijepo vidjeti golove.

Želim se podsjetiti nekih takvih legendardnih tekmi, a nažalost nitko to nije uploadao na youtube. pobijedili smo Dinamo pišljivih 3 puta, i ni jedne nema na jubitubiju...

malta
Reactions:

Post by malta » Tue Apr 27, 2010 8:03 am

kad smo radili dvd za 20 godina kohorte sam tražio te utakmice i nisam našao...
vjerovatno ima osječanin, tj prilično sam siguran da ima pa vidi s njime
inače tražili smo i od HTV-a to sve pa su tražili toliko love da smo mogli kupiti ronaldinha u to vrijeme

tomo
Reactions:

Post by tomo » Tue Apr 27, 2010 5:09 pm

3vilP wrote:ima netko Gašparov gol Brondbyu, to bih volio vidjeti na youtube. Isto kao i golove iz one pobjede protiv Dinama, kada bilo odgođeno zbog magle i igralo se idući dan u podne...3:2

Ili onih 1:1 protiv Dinama, kada Bjelica zabio iz penala, tada i protiv Slavije je jedino bio krcat stadion do zadnjeg mjesta otkad je HNLa

Želim se podsjetiti nekih takvih legendardnih tekmi, a nažalost nitko to nije uploadao na youtube. pobijedili smo Dinamo pišljivih 3 puta, i ni jedne nema na jubitubiju...

ja sam poslje te tekme u splitu bacio akvarij sa zlatnom ribicom u WC jer sam mrzi sve vezano uz more kolko me razljutio taj poraz.imali smo ih na pladnju,Babic i jurica Vranjes su ih pokidali al kao da su odjednom staili i predali se i ovi nas pomeli!
inace ribica se zvala franjo a par dana poslje je tuđman umro

ataM
Reactions:

Post by ataM » Tue Apr 27, 2010 11:04 pm

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Tue Apr 27, 2010 11:07 pm

:rotfl: :D

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Tue Apr 27, 2010 11:12 pm

hahahahaa svaka čast.. :tongue: :tongue:

Šime
Reactions:

Post by Šime » Fri Apr 30, 2010 12:36 am

tomo wrote:
3vilP wrote:ima netko Gašparov gol Brondbyu, to bih volio vidjeti na youtube. Isto kao i golove iz one pobjede protiv Dinama, kada bilo odgođeno zbog magle i igralo se idući dan u podne...3:2

ja sam poslje te tekme u splitu bacio akvarij sa zlatnom ribicom u WC jer sam mrzi sve vezano uz more kolko me razljutio taj poraz.imali smo ih na pladnju,Babic i jurica Vranjes su ih pokidali al kao da su odjednom staili i predali se i ovi nas pomeli!
inace ribica se zvala franjo a par dana poslje je tuđman umro
Ubio si Franju!? :lol:

Post Reply