I. Meštrović - Meštar

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
LuxAnimus
Reactions:

Re: I. Meštrović - Meštar

Post by LuxAnimus » Sun Mar 01, 2020 1:35 pm

Pa onda očito navijači moraju vršiti pritisak kao što je to bilo s Zekićem. Meni je smiješno što svi seru po Kuleševiću, ali samo ovako sa strane. Malo ga zajebavamo za vjetar, malo za sunce u očima, malo prigovorimo na fejsu, ali ništa konkretno ne želi neka veća masa reći.

Prije točno godinu dana Zekiću je cijeli stadion zviždao i tjerao ga iz kluba kada smo igrali 1:1 s Belupom. A Zekić je za Kuleta televizor u boji
I onda još pogotovo kada uzmemo činjenicu da je Kule sjebao ekipu koja je bolja od Zekićeve tada.

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sun Mar 01, 2020 1:47 pm

LuxAnimus wrote:
Sun Mar 01, 2020 1:35 pm
Prije točno godinu dana Zekiću je cijeli stadion zviždao i tjerao ga iz kluba kada smo igrali 1:1 s Belupom. A Zekić je za Kuleta televizor u boji
I onda još pogotovo kada uzmemo činjenicu da je Kule sjebao ekipu koja je bolja od Zekićeve tada.
zekic je svoju momcad gradio godinama

kule i dalje ima problema sa nasljedjem skendera i taj problem bi imao bilo koji trener nakon skendera

pozivat se na dobar rad zekica je kao kad se stari ljudi pozivaju kako je bilo lijepo u jugi

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Sun Mar 01, 2020 2:02 pm

Tjeralo se javno Zekana, Dinu su također vrlo brzo otjerale tribine, za ovoga se ima strpljenja, valjda ljudima dođe žao jer je takav kakav je, sav mlitav i rastresen, kontam da bi se rasplakao i sav zbunio da se zaori "Kule odlazi".
Meni osobno je ovaj zadnji najgori, ja tu apsolutno nista dobro ne vidim, bez zajebancije al meni je i Dino bolji :roll:

Mestar je na potezu na kraju sezone, do tada sumnjam da ce biti nesto..iako me strah tih odluka vezanih za trenere itekako!
Ti si ljubav najveća... :k:

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Sun Mar 01, 2020 2:14 pm

LuxAnimus wrote:
Pa onda očito navijači moraju vršiti pritisak kao što je to bilo s Zekićem. Meni je smiješno što svi seru po Kuleševiću, ali samo ovako sa strane. Malo ga zajebavamo za vjetar, malo za sunce u očima, malo prigovorimo na fejsu, ali ništa konkretno ne želi neka veća masa reći.

Kontam po dosadašnjem iskustvu kako je navijače strah tjerati Kuleta, jer ne dolazi bolja nego gora opcija...
Sada da ode Kule kontam da bi Karlo postao prvi trener :crash:
Ali Ajde,naši dobri igrači se i nisu proslavili kao treneri, mozda Karlo kao ispodprosječan HNL igrač postane vrhunski trener :nono:

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sun Mar 01, 2020 3:16 pm

zrile29 wrote:
Sun Mar 01, 2020 2:14 pm
Kontam po dosadašnjem iskustvu kako je navijače strah tjerati Kuleta, jer ne dolazi bolja nego gora opcija...
Vlado Bilic ceka kao zapeta puska! :D
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sun Mar 01, 2020 3:18 pm

LuxAnimus wrote:
Zalosno je sto mi nemamo novinare koji bi mu postavili pravo pitanje, a ne samo da ga se pita za sastav i atmosferu u momcadi.

LuxAnimus
Reactions:

Post by LuxAnimus » Sun Mar 01, 2020 4:06 pm

ramzes3 wrote:
Sun Mar 01, 2020 1:47 pm
zekic je svoju momcad gradio godinama
Zekić je gradio? hahaha. On je slagao momčad onoliko koliko mu je pametni Skender dopuštao. Ogromna razlika je bila između dovođenja igrača Zekiću i D. Skenderu. Ili ti misliš da bi si i Zekić smio izabrati jednog igrača za milijun eura?

Ja uopće ne kažem da je Zekić neki odličan trener, ali garantiram da on danas ne bi bio na 5. mjestu ljestvice

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sun Mar 01, 2020 4:20 pm

LuxAnimus wrote:
Sun Mar 01, 2020 4:06 pm
ali garantiram da on danas ne bi bio na 5. mjestu ljestvice
to mozemo samo nagadjat. no ono sto znamo je da kule, koliko god to nama fascinantno bilo, drzi osijek na drugom mjestu od svog dolaska

Image

LuxAnimus wrote:
Sun Mar 01, 2020 4:06 pm
Zekić je gradio? hahaha. On je slagao momčad onoliko koliko mu je pametni Skender dopuštao. Ogromna razlika je bila između dovođenja igrača Zekiću i D. Skenderu. Ili ti misliš da bi si i Zekić smio izabrati jednog igrača za milijun eura?
zekic je dosao u klub kad je proracun bio 9 mil kn, otisao je kad je bio 60 70 mil kn, tako mu je i rasao budjet za dovodjenje. nema to veze sa skenderom, di je on od nekog koji odlucuje koliko ce se trosit

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sun Mar 01, 2020 4:23 pm

Na ovoj tablici koju ja gledam, Osijek je na 5. mjestu.
Koja je sad prava? :dknow:

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sun Mar 01, 2020 4:25 pm

k_u_k_a wrote:
Sun Mar 01, 2020 4:23 pm
Na ovoj tablici koju ja gledam, Osijek je na 5. mjestu.
Koja je sad prava? :dknow:
ako analiziramo učinkovitost kuleta, nema smisla mu pribrojit rezulate od skendera. slazes li se?

Post Reply