I. Meštrović - Meštar

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Maverick
Reactions:

Re: I. Meštrović - Meštar

Post by Maverick » Thu Feb 13, 2020 1:12 pm

mariox wrote:
Thu Feb 13, 2020 1:04 pm
Bez obzira na mišljenja o Meštru dosada u današnjem članku čini mi se puno prizemniji nego ranije, realniji malo kao da mu sve sjelo pomalo gdje je pogriješio ,šta je krivo napravio itd.. nadam se da je pohvatao stvari bar većinu jer naravno da nemože svima ugodit
Ako je samo smanjio retoriku, onda jebiga. Nek on laje kako hoće i koliko hoće, samo da u backgroundu mu stvarno sjedne šta treba mijenjat, a to je moguće jedini dio u koji nije bilo značajnijih ulaganja.

MrLule
Reactions:

Post by MrLule » Thu Feb 13, 2020 2:02 pm

Samo da shvati da sa ovom strukom necemo doci apsolutno nigdje i na konju smo!

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Thu Feb 13, 2020 3:14 pm

Dobro je kad predsjednik kluba digne glas ako smatra da njegov klub već duže vrijeme ima loše suđenje ili smatra da nije u jednakom položaju kao konkurentni klubovi. Ali, kad naš predsjednik Meštrović prosvjeduje protiv suđenja, mogu se samo zapitati po onoj narodnoj: "Gdje si bio kad je grmilo?!".

Nećemo zaboraviti "Maminho" dres, nećemo zaboraviti tko je u medijima predstavljen kao savjetnik Šukera, tko je bio glasan u podršci Mamiću, Vrbanoviću i Šukeru na izborima u HNS-u, u biti, tko je bio jedna od najglasnijih figura u podršci navedenoj trojci. Naš predsjednik, koji se danas buni za suđenje! Navedenoj trojci dobročinitelja hrvatskog nogometa i trojci koji nemaju veze sa ovim sucima, trojci koja nije postavile i izučila današnje suce, trojci kojoj ti isti suci uopće ne duguju nikakve usluge za lijep život,... Ali dobro, izgleda da tada kad je Meštrović bio za Mamića, Vrbanovića i Šukera, onda ti suci još nisu sudili, nije bila ista sudačka komisija, isti delegati, iste sudačke krađe,... Mislim da je tada sve bilo bajno i ništa nije trebalo mijenjati. Ovaj Zebec, Pajač, Bebek, Jović, Vidulin,... to su izgleda neki novi suci! Ili nisu novi, ali su tada bili odlični suci, sudili su pošteno, nisu navlačili za DInamo,... Moš mislit! Ostaje začuđujuće kako, svi ovdje malo stariji, možemo se sjetiti nebrojeni broj utakmica gdje smo pokradeni sa Dinamom. I mi navijači, ali još bolje, i neki treneri iz kluba kao što čitamo. Ali ne, kad je trebalo, Meštrović je sjedio u krilu Mamiću!

Mogu uvažiti mišljenje pojedinaca ovdje o mogućnosti da je Meštrović konačno progledao, da je shvatio nekakve pogreške. Mogu razumjeti i da je bolje ikada nego nikada. Mogu! Čovjek je sad ipak skupio iskustva u predsjednikovanju klubom, možda je shvatio odnose u nogometu, možda sad zbilja razmišlja drugačije. Možda je ovo što se buni samo jedan krik "ej, bio sam uz vas kad je trebalo!". Ne znam! Ali, promatrat ćemo svi skupa situaciju i nadati se. Nadati se da neće biti novih neugodnih iznenađenja, novih "maminha".

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Thu Feb 13, 2020 3:31 pm

Ma ja apsolutno njega razumijem. Čovjek do dolaska u klub nije pojma imao kako stoje stvari u hrvatskom nogometu. Sad je nadam se progledao. Po svemu sudeći on nastupa po načelu "ne diraj ti mene, ne diram ja tebe", ali kad te Zebec unakazi onda ti ipak mene diraš...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Thu Feb 13, 2020 3:39 pm

Luka1995 wrote:
Thu Feb 13, 2020 3:31 pm
Ma ja apsolutno njega razumijem. Čovjek do dolaska u klub nije pojma imao kako stoje stvari u hrvatskom nogometu. Sad je nadam se progledao. Po svemu sudeći on nastupa po načelu "ne diraj ti mene, ne diram ja tebe", ali kad te Zebec unakazi onda ti ipak mene diraš...
Moguće.
Ali nisam ja baš siguran da su njemu odnosi u hrvatskom nogometu bili nepoznanica.
Isto tako, nisam siguran da je on sad nešto progledao.
Mislim da on nije puno dalje od pozicija na kojima je bio kad je glasao za Mamića, Vrbanovića i Šukera.
Nadam se da se varam!

Čaruga
Reactions:

Post by Čaruga » Thu Feb 13, 2020 4:08 pm

A šta ako je predsjedik zakmečao samo preventivno?
Tj. sljedeća je tekma sa dinamom, stavio je pritisak na suce da nas ne pokradu jerbo će u protivnom moći reći eto vidite o čemu pričam, i ima da počne opet tarapana po sucima hnsu i šta ti ja znam.

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Thu Feb 13, 2020 4:42 pm

sve bi to bilo ok da se nije vec 100 puta prosrao i da se ne usupkava dinamu...tada bi ga mozda netko i ozbiljno shvatio...
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Thu Feb 13, 2020 4:53 pm

Rajnus wrote:
Thu Feb 13, 2020 4:42 pm
sve bi to bilo ok da se nije vec 100 puta prosrao i da se ne usupkava dinamu...tada bi ga mozda netko i ozbiljno shvatio...
Baš to.
Jer vrlo vjerojatno će opet sljedeća izjava biti kako će Dinamo biti dobrodošao na Pampas kao i svi ostali HR klubovi.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

MakiSl
Reactions:

Post by MakiSl » Thu Feb 13, 2020 5:09 pm

Jedna Pervanova:
"Čovjek uči dok je živ, a žena još i duže."
😂😂

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Thu Feb 13, 2020 5:12 pm

Meštar je sada pojeo govno jer je u krivom trenutku istupio sa ovakvom izjavom! Zašto u krivom? Pa iz jednostavnog razloga jer je Lopa glup ko kurac i oba žuta kartona koja je dobio su opravdana. Jel bi Dinamo ili Hajduk dobili crveni karton u ovoj situaciji - nećemo nikada saznati.

Meštar je trebao u prvom djelu prvenstva istupiti kada smo igrali s Dinamom i kada su ovi bacili aut 30 metara od mjesta gdje je bio aut, a mi smo dobili zbog toga gol. I to tada nije trebao istupiti na način kao sada, nego izaći na teren jebat sucu mater u usta, a kapetanu narediti da izvede igrače s terena! Mi bi kaznu popušili, a to bi odjeknulo puno jače nego ovo kokodakanje po novinama, i to ne samo u HR, nego najmanje u cijeloj Europi. Pa onda kad bude opet neko sranje na našu štetu, on opet dole na teren, pa opet van s terena...

Od ovakvih metljavih istupa sasvim sigurno necemo imati nikakve koristi, samo cemo biti predmet ismijavanja i sprdacine u ocima svih ostalih. Treba vuci odlucne i radikalne poteze koje ce uzdrmati kompletan savez i ligu!

Post Reply