I. Meštrović - Meštar

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
marioart
Reactions:

Re: I. Meštrović - Meštar

Post by marioart » Thu Feb 13, 2020 5:16 pm

ocigledno je da mestar nema pojma o nogometu, te mu klub sluzi samo za poene u tim nekim krugovima u kojima se on krece... njegov prvenstveni zadatak tu je da izgradi stadion... te price o skoli nogometa, titulama, to je za dnevne potrebe da se dodvori navijacima... TU JE ZBOG STADIONA ... isto tako se lize sa ekipom iz hns jer zeli da NJEGOVA EKIPA GRADI taj kompletno nepotrebni "nacionalni" stadion koji nam spominju sa svih strana....

ulizuje se redom svima jer je to odlika biznismena, zna da ce lakse doci do cilja suradnjom nego sukobom...

ok, pomogao je klubu, rjesio je dugove i napravit ce stadion.... sve 5... ulazi u povijest kao jedan od najzasluznijih predsjednika...

mozda je sad vrijeme da nam umjesto ovoh jadikovki oko sudjenja pojasni kako ce nas klub taj stadion odrzavati... u gradu nema interesa za dva trgovacka centra, a ne znam cime on misli privuci ljude na stadion.. i to satima prije tekme... pivo u pola cijene? pa ako je redovna cijena 10-15kn, sumnjam da ce se nekom isplatiti prodavati za manje... znaci li to da ce pivo kostati 40-50kn? dodjem 4 sata ranije i ne smijem nista svoje unijeti... pa necu ni doci onda.... sta ce sa ostalih 26-28 dana u mjesecu? hocemo li na kraju kroz koju godinu imati za krecenje? ili cemo prodavati igrace da bi platili rezije.... ili mozda klub nece biti vlasnik stadiona nego ce placati neku naknadu za igranje na njemu?

uhvatili se svi sudjenja kao da je to jedini razlog sto jadno igramo i ne mozemo faking inkera dobiti kod kuce.... ajmo mestre, daj gas i sredi taj klub ako mislis da te ljudi ozbiljno dozive

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Thu Feb 13, 2020 6:22 pm

marioart wrote:
Thu Feb 13, 2020 5:16 pm
kako ce nas klub taj stadion odrzavati
prihodima iz proračuna namijenjenim za odrzavanje stadiona
marioart wrote:
a ne znam cime on misli privuci ljude na stadion
nogometnim utakmicama
marioart wrote:
i to satima prije tekme... pivo u pola cijene?
ovo si si sam odgovorio
marioart wrote:
dodjem 4 sata ranije i ne smijem nista svoje unijeti
nece se lokat prije utakmice unutar stadiona nego pod krovom van stadiona
marioart wrote:
pa necu ni doci onda....
isto su govorili ljudi i kad je bizovac zabranio da nosis svoje sendvice i cugu. no eto, ne da su im ljudi prestali dolazit nego imaju rast dolazaka
marioart wrote:
sta ce sa ostalih 26-28 dana u mjesecu?
u sklopu kampa ce radit nogometna škola gdje ce se vrtiti cirka 500 ljudi svaki dan te neki ostali puno manji sadrzaji
marioart wrote:
hocemo li na kraju kroz koju godinu imati za krecenje?
ako su pametni, amortizirate ce to a ne da ih sav trosak jednom zdere. dobro su krecili gradski vrt, imaju iskustva sada
marioart wrote:
ili cemo prodavati igrace da bi platili rezije
prodaja igraca radi placanja razija nece biti
marioart wrote:
ili mozda klub nece biti vlasnik stadiona nego ce placati neku naknadu za igranje na njemu?
klub nece placat naknadu za njegovo korištenje

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Thu Feb 13, 2020 6:52 pm

SamoOsijek wrote:
Thu Feb 13, 2020 3:14 pm
Dobro je kad predsjednik kluba digne glas ako smatra da njegov klub već duže vrijeme ima loše suđenje ili smatra da nije u jednakom položaju kao konkurentni klubovi. Ali, kad naš predsjednik Meštrović prosvjeduje protiv suđenja, mogu se samo zapitati po onoj narodnoj: "Gdje si bio kad je grmilo?!".

Nećemo zaboraviti "Maminho" dres, nećemo zaboraviti tko je u medijima predstavljen kao savjetnik Šukera, tko je bio glasan u podršci Mamiću, Vrbanoviću i Šukeru na izborima u HNS-u, u biti, tko je bio jedna od najglasnijih figura u podršci navedenoj trojci. Naš predsjednik, koji se danas buni za suđenje! Navedenoj trojci dobročinitelja hrvatskog nogometa i trojci koji nemaju veze sa ovim sucima, trojci koja nije postavile i izučila današnje suce, trojci kojoj ti isti suci uopće ne duguju nikakve usluge za lijep život,... Ali dobro, izgleda da tada kad je Meštrović bio za Mamića, Vrbanovića i Šukera, onda ti suci još nisu sudili, nije bila ista sudačka komisija, isti delegati, iste sudačke krađe,... Mislim da je tada sve bilo bajno i ništa nije trebalo mijenjati. Ovaj Zebec, Pajač, Bebek, Jović, Vidulin,... to su izgleda neki novi suci! Ili nisu novi, ali su tada bili odlični suci, sudili su pošteno, nisu navlačili za DInamo,... Moš mislit! Ostaje začuđujuće kako, svi ovdje malo stariji, možemo se sjetiti nebrojeni broj utakmica gdje smo pokradeni sa Dinamom. I mi navijači, ali još bolje, i neki treneri iz kluba kao što čitamo. Ali ne, kad je trebalo, Meštrović je sjedio u krilu Mamiću!

Mogu uvažiti mišljenje pojedinaca ovdje o mogućnosti da je Meštrović konačno progledao, da je shvatio nekakve pogreške. Mogu razumjeti i da je bolje ikada nego nikada. Mogu! Čovjek je sad ipak skupio iskustva u predsjednikovanju klubom, možda je shvatio odnose u nogometu, možda sad zbilja razmišlja drugačije. Možda je ovo što se buni samo jedan krik "ej, bio sam uz vas kad je trebalo!". Ne znam! Ali, promatrat ćemo svi skupa situaciju i nadati se. Nadati se da neće biti novih neugodnih iznenađenja, novih "maminha".
Obično se slažem s tvojim mišljenjem, ni sam ne bih bolje opisao svoje razmišljanje od onoga kako ti to sročis, ali ovdje dijametralno suprotno razmisljamo... nazivcira me Meštar sa tim svojim danas toplo-sutra hladno, ali za ovu "pobunu" mu dajem potpuno pravo i nadam se da će nastaviti tim putem a ne sutra opet promijeniti mišljenje...

Samo jako Mestre...

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Thu Feb 13, 2020 6:56 pm

marioart wrote:
ocigledno je da mestar nema pojma o nogometu, te mu klub sluzi samo za poene u tim nekim krugovima u kojima se on krece... njegov prvenstveni zadatak tu je da izgradi stadion... te price o skoli nogometa, titulama, to je za dnevne potrebe da se dodvori navijacima... TU JE ZBOG STADIONA ... isto tako se lize sa ekipom iz hns jer zeli da NJEGOVA EKIPA GRADI taj kompletno nepotrebni "nacionalni" stadion koji nam spominju sa svih strana....

ulizuje se redom svima jer je to odlika biznismena, zna da ce lakse doci do cilja suradnjom nego sukobom...

ok, pomogao je klubu, rjesio je dugove i napravit ce stadion.... sve 5... ulazi u povijest kao jedan od najzasluznijih predsjednika...

mozda je sad vrijeme da nam umjesto ovoh jadikovki oko sudjenja pojasni kako ce nas klub taj stadion odrzavati... u gradu nema interesa za dva trgovacka centra, a ne znam cime on misli privuci ljude na stadion.. i to satima prije tekme... pivo u pola cijene? pa ako je redovna cijena 10-15kn, sumnjam da ce se nekom isplatiti prodavati za manje... znaci li to da ce pivo kostati 40-50kn? dodjem 4 sata ranije i ne smijem nista svoje unijeti... pa necu ni doci onda.... sta ce sa ostalih 26-28 dana u mjesecu? hocemo li na kraju kroz koju godinu imati za krecenje? ili cemo prodavati igrace da bi platili rezije.... ili mozda klub nece biti vlasnik stadiona nego ce placati neku naknadu za igranje na njemu?

uhvatili se svi sudjenja kao da je to jedini razlog sto jadno igramo i ne mozemo faking inkera dobiti kod kuce.... ajmo mestre, daj gas i sredi taj klub ako mislis da te ljudi ozbiljno dozive

Čemu to razmišljanje oko stadiona sad?
OK,trener je ispod kapaciteta ove momčadi i ima igrača koji definitivno nisu klasa za ekipu koja stremi vrhu tablice i osvajanju kupa ali ova pitanja vezana oko stadiona ti nemaju nikakvog smisla.
To je na tragu onoga kada tovari i purgeri pišu da se bezveze gradi stadion kada ovdje više nema niti psa ili kada naši zlonamjerni sugrađani govore Meszaroszu i Meštru da bi bilo bolje da grade vrtić tamo na Pampasu a ne stadion!
Pa neće Pampas biti trgovački centar poput West Gatea ili Portanove nego će u sklopu kompleksa stadiona biti i nekoliko trgovina sa navijačkim rekvizitima i sportskom opremom.Uostalom tako je na većini stadiona u Europi.Također će biti i nekoliko birtija i možda kakav restoran pa ćeš moći doći 4 sata prije utakmice i popiti koje pivo koje btw ni sada ne smiješ unijeti na stadion.
Tako da, ova pitanja su ti deplasirana.
Meštar i ekipa ne bi ni kretali u ovaj projekat da nisu dobro proučili kako to vani funkcionira i barem po meni cijeli taj projekat oko gradnje stadiona je jedino što je Meštar napravio bez greške!!!
Sve ostalo je znao zabrljati:raznorazne izjave,dovođenja pogrešnih igrača,stavljanje kumova za trenere,miješanje sa Mamićem,Šukerom i ostatkom te HNS-ove bande...
Jedino je projekt stadiona napravljen maksimalno profesionalno i tu mu nitko od nas nema pravo ništa zamjeriti.
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

sympathizer
Reactions:

Post by sympathizer » Thu Feb 13, 2020 7:57 pm

Uuu jbt...Dođeš 2h ranije na stadion i piješ sokove ili bezalkoholno pivo 50% jeftinije. zid--

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Thu Feb 13, 2020 8:51 pm

Op op, rat Mestra odnosno kluba se nastvlja na netu, na sluzbenoj instagram stranici objavljen video kontra Dinamovoj video objavi!
Nesto se tu zaostrilo u odnosima cini se :)
Ti si ljubav najveća... :k:

BirtijaOS
Reactions:

Post by BirtijaOS » Thu Feb 13, 2020 9:26 pm

pozitivno sam iznenađen, tako treba! sa prljavima moraš igrat prljavo, nema tu druge varijante

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Thu Feb 13, 2020 9:27 pm

Ja sam sreatn kao da smo pobjedili!

:bravo: :bravo: :bravo:

marioart
Reactions:

Post by marioart » Thu Feb 13, 2020 9:29 pm

ramzes3 wrote: klub nece placat naknadu za njegovo korištenje
Hvala na odgovorima, a reci mi ti si blizak upravi pa znas da ce tako biti ili samo nagadjas? Odrzavanje tolikog objekta se sigurno nece pokriti kaficima i fan shopom... al ajd, zivi bili pa vidjeli... Malo sam pesimist oko toga, nadam se da ces ti na kraju biti u pravu...

A ovo sa videom na instagramu mi stvarno nije jasno... ili se netko zaigrao pa ce dobiti po prstima ili se nesto znacajno promjenilo od pozivanja nasih sportskih prijatelja iz zagreba da igraju na pampasu... ima neko vise informacija?

P.S. Da li to nas klub smije koristiti snimke sa arene bez da ih maxtv tuzi kao kolegu sa foruma?

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Thu Feb 13, 2020 9:31 pm

Auuu to to, jos malo nabrijavanja pred tekmu!
Kako su si GNKovci sami pucali u koljena, fenomenalno! Kao prvo, koji k oni imaju komentirati nasu izjavu o sucima, i to stavljati tekmu koja nema veze s njima! Samo dodatno naglašavaju koliko su povezani sa sudackom organizacijom! Plus, onaj video je samo dao povoda da ih se pokopa s njihovim situacijađa! Koji kreteni! Bravo marketing tim!
Last edited by Harry_Mata_Harry on Thu Feb 13, 2020 9:33 pm, edited 1 time in total.
KULEŠEVIĆU, ODLAZI!

Post Reply