I. Meštrović - Meštar

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
BirtijaOS
Reactions:

Re: I. Meštrović - Meštar

Post by BirtijaOS » Thu Feb 13, 2020 9:31 pm

marioart wrote:
Thu Feb 13, 2020 9:29 pm
ramzes3 wrote: klub nece placat naknadu za njegovo korištenje
Hvala na odgovorima, a reci mi ti si blizak upravi pa znas da ce tako biti ili samo nagadjas? Odrzavanje tolikog objekta se sigurno nece pokriti kaficima i fan shopom... al ajd, zivi bili pa vidjeli... Malo sam pesimist oko toga, nadam se da ces ti na kraju biti u pravu...

A ovo sa videom na instagramu mi stvarno nije jasno... ili se netko zaigrao pa ce dobiti po prstima ili se nesto znacajno promjenilo od pozivanja nasih sportskih prijatelja iz zagreba da igraju na pampasu... ima neko vise informacija?

P.S. Da li to nas klub smije koristiti snimke sa arene bez da ih maxtv tuzi kao kolegu sa foruma
Smije, kao i svaki drugi klub MaxTV Prve HNL.

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Thu Feb 13, 2020 9:53 pm

marioart wrote:
Hvala na odgovorima, a reci mi ti si blizak upravi pa znas da ce tako biti ili samo nagadjas?
nit imam veze sa klubom nit nagadjam. jednostavno pratim svaki detalj oko kluba pa tako i znam dosta informacija

marioart
Reactions:

Post by marioart » Fri Feb 14, 2020 8:19 am

ramzes3 wrote:
Thu Feb 13, 2020 9:53 pm
marioart wrote:
Hvala na odgovorima, a reci mi ti si blizak upravi pa znas da ce tako biti ili samo nagadjas?
nit imam veze sa klubom nit nagadjam. jednostavno pratim svaki detalj oko kluba pa tako i znam dosta informacija
ok, ali dosta je informacija maglovito i skrivaju ih, tako da im sad vise ni ne vjerujem dok ne vidim na papiru :cool:

znas li mozda omjere vlasnistva u d.d. ? tko posjedujue koliki udio

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Fri Feb 14, 2020 8:28 am

marioart wrote:
Fri Feb 14, 2020 8:19 am
ramzes3 wrote:
marioart wrote:
ok, ali dosta je informacija maglovito i skrivaju ih, tako da im sad vise ni ne vjerujem dok ne vidim na papiru :cool:

Bracika upiši u google pa traži. Ovo su ti javno dostupni podaci. Nemoj bacat mulj, a nisi upoznat s temom i to već nekoliko puta radiš. Nemoj pljuvati prije nego si provjerio jer svima nam je u interesu što bolji klub :beer:
Što se tiče postotaka 70-ak posto ima firma NKOS d.o.o. čiji je vlasnik Meszarosz, 20-ak ima Meštrović osobno i imaš nešto malih dioničara.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Fri Feb 14, 2020 8:35 am

bushwacker wrote:
Thu Feb 13, 2020 6:56 pm
Jedino je projekt stadiona napravljen maksimalno profesionalno i tu mu nitko od nas nema pravo ništa zamjeriti.
Kasni? :sm:
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

Rocky031
Reactions:

Post by Rocky031 » Fri Feb 14, 2020 8:38 am

marioart wrote:
Thu Feb 13, 2020 5:16 pm
u gradu nema interesa za dva trgovacka centra
Ima, ali cijena najma je često problem, a oni koji bi htjeli otvoriti nisu tako veliki da im se prostor nudi skoro za đaba, a tako ti je primjerice u Porti gdje najviše izvise oni koji nisu jaki brandovi poput Zare ili H&M. Uostalom ne zaboravi da Osijek ima čak i previše trgovačih centara/robnih kuća. Avenue Mall je na nekih 50% kapaciteta, Mercator na 70-80%, Emmezeta isto tako negdje 60-70%, STC na Jugu 2 je 100% popunjen, Kaufland isto 100%, Interspar ima 1 prazan lokal, ali sumnjam da će ostati dugo prazan, Super je isto solidno popunjen, IPK Sjenjak isto, Doma, pothodnik i Nama ne toliko, ali to je više zbog čudnog dizajna prostora i toga što bi se stvarno moralo puno uložiti u te objekte i to što prije, Esseker i Eurodom se više okreću uredima nego šoping centru pa se tamo uglavnom takav sadržaj i useljava... A tu ima i dosta uličnih trgovina širom grada. E sada kada bi to sve spojio zajedno imali bi barem 4 trgovačka centra veličine Porte, a koji bi bili na 100% popunjenosti.
ne znam cime on misli privuci ljude na stadion.. i to satima prije tekme... pivo u pola cijene? pa ako je redovna cijena 10-15kn, sumnjam da ce se nekom isplatiti prodavati za manje... znaci li to da ce pivo kostati 40-50kn? dodjem 4 sata ranije i ne smijem nista svoje unijeti... pa necu ni doci onda.... sta ce sa ostalih 26-28 dana u mjesecu? hocemo li na kraju kroz koju godinu imati za krecenje? ili cemo prodavati igrace da bi platili rezije.... ili mozda klub nece biti vlasnik stadiona nego ce placati neku naknadu za igranje na njemu?
Gle ulazak u stadion neće trajati kao što sada traje i to najviše iz razloga što će biti daleko više ulaza koji će biti bolje napravljeni od onih na GV. Upravo zato nećeš ni morati doći na stadion puno prije početka tekme, a centar je na 10 min hoda, tamo ima sadržaja za ubit vrijeme ako se nekome ne da čekati na stadionu. Uostalom garant će u poslovnim prostorima biti restorana, kafića, fan shop... Evo primjerice kafići da rade samo kada su tekme bi mogli opstati, a svakako će imati i tijekom dana dovoljno posjetitelja jer Osječani vole ići na mjesta koja su nova, makar ona ne bila ništa posebno i pomalo skupa. Pa kad pogledaš da su i kafići na benzama koje su na rubu grada dobro posjećeni dovoljno govori. Također će se pokraj sagraditi teniski centar Donne Vekić pa će izuzev nogometaša koji dolaze na treninge, navijača na utakmicama, slučajnih prolaznika biti i tenisači, njihovi gledatelji, stranci koji će biti u njihovom kampu itd., a ne zaboravimo i da će se uskoro krenuti u izgradnju i Opće gimnazije. Pa nema boljeg i bližeg mjesta za otići na kavu dok markiraš nego budući stadion.

Pa čak i ja koji sam na Jugu ću zasigurno otići par puta na cugu do Pampasa iako mi nije baš usput.

marioart
Reactions:

Post by marioart » Fri Feb 14, 2020 9:09 am

Luka1995 wrote:
Fri Feb 14, 2020 8:28 am
marioart wrote:
Fri Feb 14, 2020 8:19 am
ramzes3 wrote:

Bracika upiši u google pa traži. Ovo su ti javno dostupni podaci. Nemoj bacat mulj, a nisi upoznat s temom i to već nekoliko puta radiš. Nemoj pljuvati prije nego si provjerio jer svima nam je u interesu što bolji klub :beer:
Što se tiče postotaka 70-ak posto ima firma NKOS d.o.o. čiji je vlasnik Meszarosz, 20-ak ima Meštrović osobno i imaš nešto malih dioničara.

sorry sto nisam noj pa da zabijem glavu u pijesak kao vecina.. a i glup sam pa ne znam guglat... mozes ti to umjesto mene pa mi stavis tu link...

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Fri Feb 14, 2020 12:13 pm

marioart wrote:
Fri Feb 14, 2020 9:09 am

sorry sto nisam noj pa da zabijem glavu u pijesak kao vecina.. a i glup sam pa ne znam guglat... mozes ti to umjesto mene pa mi stavis tu link...
Tako je! Kad sereš bez razloga to je zato što nisi noj, a kad te pobijemo argumentima nama su glave u pijesku samo zato što pratimo sve što se događa.

marioart
Reactions:

Post by marioart » Fri Feb 14, 2020 1:57 pm

i dalje cekam taj link...

kojim argumentima?

rekao mestar da je on i njegov posteni prijatelj vecinski vlasnik i da ce klub biti prvak i sad svi moramo vjerovati i :blow: ....
a sutra kad bude dinamo igrao LP na stadionu onda cete nesto kao tu po forumu pisati...

ako cete drzati ljestve, drzite ih onda stalno

sve vise se ovo okruzenje pretvara u tovariju... svi su protiv nas, suci nas kradu, mi bi bili prvaci al nam ne daju.... nekako su mi poznate te parole...

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Fri Feb 14, 2020 2:31 pm

marioart wrote:
Fri Feb 14, 2020 1:57 pm
i dalje cekam taj link...

kojim argumentima?

rekao mestar da je on i njegov posteni prijatelj vecinski vlasnik i da ce klub biti prvak i sad svi moramo vjerovati i :blow: ....
a sutra kad bude dinamo igrao LP na stadionu onda cete nesto kao tu po forumu pisati...

ako cete drzati ljestve, drzite ih onda stalno

sve vise se ovo okruzenje pretvara u tovariju... svi su protiv nas, suci nas kradu, mi bi bili prvaci al nam ne daju.... nekako su mi poznate te parole...
Imaš na stranici fininfo gdje se nalaze svi podaci o društvima unutar Republike Hrvatske.
https://www.fininfo.hr/Poduzece/Pregled ... jno/506543
Argumentima da trenutno imamo respektabilnu ekipu i gradimo stadion.

Ja ne vidim zašto se u svemu moramo slagati ili zašto sve moramo popljuvati? Valjda imamo svoju glavu pa da možemo odrediti što je dobro, a što ne. Po nama naravno. Meni je na primjer ok da na Pampasu po potrebi budu domaćini bilo koji klubovi s prostora Republike Hrvatske osim dinama i hajduka.

Post Reply