I. Meštrović - Meštar

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
ramzes3
Reactions:

Re: I. Meštrović - Meštar

Post by ramzes3 » Sun Mar 22, 2020 9:42 pm

sad cu ja malo bezobrazan bit i rec da klub a i igraci kroz porez i prirez sasvim dovoljno vec daju za bolnice i respiratore

druga stvar je sto politicari te novce troske na zaposljavanje svojih kurvi i rodjaka

tako da nisam za nikakve donacije, novaca ima i vise nego dovoljno, samo treba gledat na sta se on trosi

marioart
Reactions:

Post by marioart » Sun Mar 22, 2020 9:45 pm

slazem se sa ramzesom..

a ako bi i dao tih 25% bolnici, onda opet klub ne bi nista ustedio....

Suri
Reactions:

Post by Suri » Mon Mar 23, 2020 12:03 am

Ja sam, vjerojatno prvi, srao po Meštroviću, (i IMO ne bez razloga). Ali u ovoj situaciji sam 100% na njegovoj strani. I svaka mu čast da je prvi izašao s tim problemom. Na stranu da li je to zbog populizma ili on uistinu vidi da cemo imati problema s isplatama placa. Nogometasi nisu izuzetak... jebe mi se sto imaju ugovore. Svi ih mi imamo... ugovore o radu, ugovore s poslovnim partnerima... Svi smo u istim govnima.
Ovaj puta je jako pametno napravio. Nije htio preko pičke, nego je dao priliku igracima da ispadnu frajeri u javnosti i odreknu se dijela primanja, a ako ne zele, ja bih im svejedno odšarafio dio place (o tome koliki bi taj dio trebao biti, moze se raspravljati). A ako nekom igracu to nije po volji, neka se obrati UEFAi ili lokalnim sudovima. Tko god da je nadlezan za takve slucajeve, sigurno ce imati sluha za ovu situaciju. A ako i nema, bar ce se vidjeti tko je frajer, a tko pička u ovim okolnostima kada je nogomet i sport u zapečku razmisljanja svih nas.

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Mon Mar 23, 2020 12:41 am

Podržavam samo utoliko što su se svi odrekli 25%. U prvotnim istupanjima je spominjao samo igrače. A dobro svi znamo koliko love odlazi samo na plaće uposlenicima..
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Mon Mar 23, 2020 10:04 am

Svaka čast Meštru na ovom potezu, ali bravo i za igrače te sve ostale zaposlenike kluba. Zaista bi bilo tragično da je netko išao raditi probleme u ovakvoj situaciji.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

mariox
Reactions:

Post by mariox » Mon Apr 06, 2020 11:25 am

Post Reply