Santarcangelo Calcio

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Suri
Reactions:

Re: Santarcangelo Calcio

Post by Suri » Wed Aug 29, 2018 3:43 pm

malta wrote:
Wed Aug 29, 2018 3:38 pm
Mi sam možemo biti sretni jer je prvo došao kod nas napraviti show room stadion
Slažem se. Pampas je upravo to, a izgradnja stadiona po Hr je jedini realan i logičan razlog, kojega se ja trenutno mogu sjetiti, dolaska Mađara u klub.

zoki
Reactions:

Post by zoki » Wed Aug 29, 2018 3:45 pm

Zar nije to svima jasno :D Mesaros je gradjevinar, Orban da "gradovima s madjarskim manjinama" pare za stadion, Mesaros za te pare izgradi stadion i svi su namireni, prvi razred osnovne u pranju para :sm:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Wed Aug 29, 2018 3:47 pm

zoki wrote:
Wed Aug 29, 2018 3:45 pm
Zar nije to svima jasno :D Mesaros je gradjevinar, Orban da "gradovima s madjarskim manjinama" pare za stadion, Mesaros za te pare izgradi stadion i svi su namireni, prvi razred osnovne u pranju para :sm:
da nisu potjerali futaca mogli su i tovari trazit za rekonstrukciju poljuda, taman su imali 2 madjara u splitu sto je dovoljno za apliciranje, sad kad im je ostao djurco, to je samo 1, premalo... pa necemo pretjerivati.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Wed Aug 29, 2018 3:48 pm

Ja mislim da cijela prica nadilazi malo i sam biznis. Orban je za razliku od ovih nasih da ne kazem sto ipak osoba koja sudjeluje u sukreiranju europske politike. Isto kao sto sam pisao kako smo mi prodali Grezdu ispod cijene da bi na konto toga u buducnosti polucili neke bolje odnosno unosnije transfere, tako mozda ni Madjarima kratkorocni profit nije iskljuciva vodilja. Tko to zna sto se sve iza brda valja. Nogomet je savrsena kulisa sa politiku. S druge strane Mestrovic dosta cesto istice za mog mandata Osijek ce biti prvi ili kada nas vise ne bude. Nekako sumnjam da misli za 50g.
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Suri
Reactions:

Post by Suri » Wed Aug 29, 2018 3:49 pm

zoki wrote:
Nije puno onih kojima je to jasno. Jer se ljudi ni ne zapitaju koji je pravi razlog njihovog ulaska u klub.
Većini je dovoljno da su tu, da je klub postavljen na svoje noge, da se gradi stadion... i to je to. Zašto si postavljati pitanja na koja im se neće svidjeti odgovor.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Wed Aug 29, 2018 3:54 pm

al sto se Mestra tice i ove santabarbare, ne razumijem zasto je bljunuo neku lovu u taj klub dok nije napravio due dilligence?

a sto se tice te spike oko nacionalnog stadiona, ma jaaasno je da on koki oko sunkera zbog toga. al neshvaca da je sunker u cijeloj prici korisna budala, a ne lik koji odlucuje. u zg se nemoze niti javni wc sagraditi dok se bandic sa svojom molitvenom grupom ne pomoli gospi medj'gorskoj da se nesto sagradi. a svakako mu nimalo nepomaze da na sav glas laje po medijima sto smjera jer nevidim kako ce mu to pomoc.

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Wed Aug 29, 2018 3:57 pm

I u čemu je tu problem ako je i istina? Došli ljudi da zarade novce od gradnje stadiona kojeg ćemo imati i kad oni jednog dana odu. Došli ljudi da zarade novce od stadiona i usput ulože milijune u igrački kadar?

PA TALIJANI SU UŠLI U RIJEKU DA IM NA MJESTU STADIONA NAPRAVE HOTEL PA SU USPUT OSVOJILI NASLOV PRVAKA.

Svako ima neki svoj interes i u tome nema ništa loše i nelegalno. Ljudi žele zaraditi novce.

Kad se već troši nek se troši u nešto konkretno. Ako HNS ako ne potroši novce za gradnju stadiona spičkat će ih Šuker u Las Vegasu. Sad je odjednom gradnja stadiona problem i mijenjanje travnjaka problem? Isti Mađari su ih radili? Pa šta? Šta ljudi ne smiju obnavljat terene? Sad je i to loše?

U prvih 5 kola u HNL-u se zabija preko 3 gola po utakmici, a s obzirom na prošlogodišnjeg prosjeka od jedva 2 gola to je ogroman napredak. Dajem ruku u vatru da te to zbog obnovljenih travnjaka.

A što se tiče para za kamp od mađarske vlade, tko smo mi da se brinemo za novce mađarskih državnih obveznika? Nisam vidio da je itko na forumu napisao kako je problem što naša vlada podupire razno razne udruge prijatelje vladajućih...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Wed Aug 29, 2018 3:58 pm

Suri wrote:
Wed Aug 29, 2018 3:49 pm
zoki wrote:
Nije puno onih kojima je to jasno. Jer se ljudi ni ne zapitaju koji je pravi razlog njihovog ulaska u klub.
Većini je dovoljno da su tu, da je klub postavljen na svoje noge, da se gradi stadion... i to je to. Zašto si postavljati pitanja na koja im se neće svidjeti odgovor.
Zašto je problem što će nam napraviti stadion i time sebi usput priskrbiti novce?

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Wed Aug 29, 2018 4:00 pm

osobno ne mislim da je to ista problem, to je sve normalno. to su politika, visoki biznis, nogomet... sve to ide skupa, vjerovatno negdje daleko od kulisa javnosti jos i kurve i smrkulja.

koga zanima altruizam i mecenstvo u sportu, taj ulaze u skvos, badminton, curling i analno ispucavanje pluto cepova.

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Wed Aug 29, 2018 4:02 pm

Kempes wrote:
Wed Aug 29, 2018 4:00 pm
osobno ne mislim da je to ista problem, to je sve normalno. to su politika, visoki biznis, nogomet... sve to ide skupa, vjerovatno negdje daleko od kulisa javnosti jos i kurve i smrkulja.

koga zanima altruizam i mecenstvo u sportu, taj ulaze u skvos, badminton, curling i analno ispucavanje pluto cepova.
Pa naravno i to je tako u vrhu europskog nogometu kojega želimo biti dio. Jebiga modern football

Post Reply