Santarcangelo Calcio

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Kempes
Reactions:

Re: Santarcangelo Calcio

Post by Kempes » Wed Aug 29, 2018 4:04 pm

Luka1995 wrote:
Wed Aug 29, 2018 4:02 pm
Kempes wrote:
Wed Aug 29, 2018 4:00 pm
osobno ne mislim da je to ista problem, to je sve normalno. to su politika, visoki biznis, nogomet... sve to ide skupa, vjerovatno negdje daleko od kulisa javnosti jos i kurve i smrkulja.

koga zanima altruizam i mecenstvo u sportu, taj ulaze u skvos, badminton, curling i analno ispucavanje pluto cepova.
Pa naravno i to je tako u vrhu europskog nogometu kojega želimo biti dio. Jebiga modern football
tako je.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

zoki
Reactions:

Post by zoki » Wed Aug 29, 2018 4:07 pm

Sta si se uzjebo? Jel itko pljuje? To je, netko ce reci nazalost a nekog ce bolit ona stvar, najnormalnija stvar u poslovnom svijetu. Mi tu ionako nista ne mozemo

Jedino cu dodat da mi je smijesno kad se iz vrha kluba govori da je to sve za opce dobro i da oni tu nece ni lipe zaradit...Ono...

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Wed Aug 29, 2018 4:20 pm

nevidim da je itko na forumu napisao da je takva klupska politika kakva je danas u nasem klubu problem
jedino je @jopa332 nesto natuknuo ..jbg uvijek ce biti ljudi sa kontra stavom
samo neka ovako nastave i ja zadovoljan,jedino sto mi trenutno smeta je manjak profesionalizma ili znanja ili umijeca pregovaranja (tu mislim na dovodjenje igraca) kod naseg sporckog direktora i njegovih pomocnika
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Suri
Reactions:

Post by Suri » Wed Aug 29, 2018 4:21 pm

Luka1995 wrote:
Wed Aug 29, 2018 3:58 pm
Suri wrote:
Wed Aug 29, 2018 3:49 pm
zoki wrote:
Wed Aug 29, 2018 3:45 pm
Zar nije to svima jasno :D Mesaros je gradjevinar, Orban da "gradovima s madjarskim manjinama" pare za stadion, Mesaros za te pare izgradi stadion i svi su namireni, prvi razred osnovne u pranju para :sm:
Nije puno onih kojima je to jasno. Jer se ljudi ni ne zapitaju koji je pravi razlog njihovog ulaska u klub.
Većini je dovoljno da su tu, da je klub postavljen na svoje noge, da se gradi stadion... i to je to. Zašto si postavljati pitanja na koja im se neće svidjeti odgovor.
Zašto je problem što će nam napraviti stadion i time sebi usput priskrbiti novce?
Ne znam za vas ostale, ali ja ne volim kad me se laže.
Meštrovićevi istupi u javnosti su jednaki kao nekog političara. Bitno je samo da uvijek kažeš ono što masa želi čuti, a prepustiti ono što masa ne želi čuti
U ovom slučaju masa ne želi čuti pravi razlog njihovog dolaska i zato joj se plasiraju razne priče ugodne za uho. Za uho, i um koji ne propitkuje puno.

Što se mene tiče, neka ih. Za sada. Više puta sam rekao; za sada Meštrović ima moje povjerenje. Ali ono nije bezuvjetno. O ne nikako nije bezuvjetno. Već mu puno stvari toleriram. Od snubljenja s Mamićem pa na dalje.
A ja NEĆU biti od onih koji će okrenuti glavu i zažmiriti samo zato jer će nam biti lijepo, boriti se za vrh, igrati na novom stadionu, dovoditi kvalitetne igrače... Dokle? Gdje je granica tolerancije?
U Zagrebu su godinama svi uživali u uspjesima Dinama i nije ih zanimao način na koji se do tih uspjeha dolazilo. Zašto? Jer si ljudi nisu htjeli postavljati pitanja na koja im se nisu sviđali odgovori. A takvih tamo ima i još uvijek, samo su srećom u većini oni koji su pregledali.

Mi još nismo došli do tih ekstrema, ali ja pažljivo gledam što se događa. I razmišljam svojom glavom. I postavljam si pitanja na koja mi se neće svidjeti odgovor.

Za sada - naprijed upravo.

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Wed Aug 29, 2018 4:38 pm

Davno sam rekao kako je Mestrovic po ponasanju i ophodjenju mali Mamić.

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Wed Aug 29, 2018 4:39 pm

Suri wrote:
Wed Aug 29, 2018 4:21 pm
Luka1995 wrote:
Suri wrote:
Wed Aug 29, 2018 3:49 pm

Nije puno onih kojima je to jasno. Jer se ljudi ni ne zapitaju koji je pravi razlog njihovog ulaska u klub.
Većini je dovoljno da su tu, da je klub postavljen na svoje noge, da se gradi stadion... i to je to. Zašto si postavljati pitanja na koja im se neće svidjeti odgovor.
Zašto je problem što će nam napraviti stadion i time sebi usput priskrbiti novce?
Meštrovićevi istupi u javnosti su jednaki kao nekog političara. Bitno je samo da uvijek kažeš ono što masa želi čuti, a prepustiti ono što masa ne želi čuti
U ovom slučaju masa ne želi čuti pravi razlog njihovog dolaska i zato joj se plasiraju razne priče ugodne za uho. Za uho, i um koji ne propitkuje puno.

Što se mene tiče, neka ih. Za sada. Više puta sam rekao; za sada Meštrović ima moje povjerenje. Ali ono nije bezuvjetno. O ne nikako nije bezuvjetno. Već mu puno stvari toleriram. Od snubljenja s Mamićem pa na dalje.
A ja NEĆU biti od onih koji će okrenuti glavu i zažmiriti samo zato jer će nam biti lijepo, boriti se za vrh, igrati na novom stadionu, dovoditi kvalitetne igrače... Dokle? Gdje je granica tolerancije?
U Zagrebu su godinama svi uživali u uspjesima Dinama i nije ih zanimao način na koji se do tih uspjeha dolazilo. Zašto? Jer si ljudi nisu htjeli postavljati pitanja na koja im se nisu sviđali odgovori. A takvih tamo ima i još uvijek, samo su srećom u većini oni koji su pregledali.

Mi još nismo došli do tih ekstrema, ali ja pažljivo gledam što se događa. I razmišljam svojom glavom. I postavljam si pitanja na koja mi se neće svidjeti odgovor.

Kako možeš usporediti poslovanje dinama i poslovanje Osijeka? Kada je to mamic uložio VLASTITE novce da nešto napravi? Nikada. Nit je mamić kupio klub niti je taj klub njegov. Meštrović odnosno Meszaros su kupili NK Osijek i ako im se prdne mogu ga preselit u Honduras. To je jebiga privatno vlasništvo i na to smo pod pritiskom stečaja pristali.

A što se tiče Meštrovih proglasa i govora, oni nisu za nas nego za ostatak RH kako bi stvorili imidz o našem klubu. Jebiga to je u današnjem svijetu podjednako bitno kao i sve ostalo.

Mislite li da su se navijači Chelsea pitali otkud Ambramoviču novci ili navijači Citya kako je njihov princ stekao naftna polja? Bolila ih je briga.

Ja sam uvijek za transparentnost trošenja jednom kad novci dođu u klub i tu se mora sve znati kuda je i gdje otišla koja lipa. Ali način jesu li ti novci došli od sponzorstva s firmom Meszaros i Meszaros ili od mađarske vlade tako mi je svejedno.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

marioart
Reactions:

Post by marioart » Wed Aug 29, 2018 4:41 pm

Suri wrote:
[

osnove marketinga i odnosa sa javnoscu koji doduse prilicno izostaju u klubu jer im izlecu glupi i neodmjereni komentari koje kasnije brisu ;)

ali svi vole reci da je to zbog djece, zivotinja, buducih pokoljenja, bla bla, srac kenj ...

znamo svi da mestar sigurno nije dosao malo potrositi svojih novaca jer mu je eto stalo do grada... ali nema puno izbora... ili privatnik koji je tu zbog profita ili netransparentna udruga gradjana/navijaca/filantropa....
svaki model ima prednosti i mana, ali u nasem okruzenju NK Osijek ni ne moze drugacije osim da ima nekoga tko ce ga obilno financirati do samoodrzivosti... svi drugi prihodi su zanemarivi...

jel ima uopce podatak koliko je prodano Nike dresova prosle sezone i koliko je klub tu zaradio?
ria ria hungaria.
:love:

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Wed Aug 29, 2018 4:46 pm

zoki wrote:
Wed Aug 29, 2018 4:07 pm
Sta si se uzjebo? Jel itko pljuje? To je, netko ce reci nazalost a nekog ce bolit ona stvar, najnormalnija stvar u poslovnom svijetu. Mi tu ionako nista ne mozemo

Jedino cu dodat da mi je smijesno kad se iz vrha kluba govori da je to sve za opce dobro i da oni tu nece ni lipe zaradit...Ono...
Pa nisam se uzjebo nego mi je čudno da je itko i mislio da će se nešto raditi za opće dobro, pa nije Meštrović grad i županija ili država (mislim nije da oni rade nesto puno za opce dobro, ali barem bi trebali).

Po meni je logično da ako se gradi novi stadion, to rade ljudi koji su dobri s vlasnikom i da iz tog razloga gazda nešto zaradi. Meni je to sasvim logično i legitimno.

Pa i sam ako gradiš kuću zaposlit ćeš prijatelja građevinara da i on zaradi koju kunu kad ćeš ionako potrošit. To ne smiješ raditi kad si država, ali kad si privatnik smiješ

Suri
Reactions:

Post by Suri » Wed Aug 29, 2018 4:47 pm

Luka1995 wrote:
Wed Aug 29, 2018 4:39 pm
Suri wrote:
Luka1995 wrote:

Kako možeš usporediti poslovanje dinama i poslovanje Osijeka? Kada je to mamic uložio VLASTITE novce da nešto napravi? Nikada. Nit je mamić kupio klub niti je taj klub njegov. Meštrović odnosno Meszaros su kupili NK Osijek i ako im se prdne mogu ga preselit u Honduras. To je jebiga privatno vlasništvo i na to smo pod pritiskom stečaja pristali.

A što se tiče Meštrovih proglasa i govora, oni nisu za nas nego za ostatak RH kako bi stvorili imidz o našem klubu. Jebiga to je u današnjem svijetu podjednako bitno kao i sve ostalo.

Mislite li da su se navijači Chelsea pitali otkud Ambramoviču novci ili navijači Citya kako je njihov princ stekao naftna polja? Bolila ih je briga.

Ja sam uvijek za transparentnost trošenja jednom kad novci dođu u klub i tu se mora sve znati kuda je i gdje otišla koja lipa. Ali način jesu li ti novci došli od sponzorstva s firmom Meszaros i Meszaros ili od mađarske vlade tako mi je svejedno.
Džaba ti ovo trkeljanje o usporedbi poslovanja kad ja nikada nisam usporedio poslovanje Mamića i Meštrovića. To si TI izmislio.

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Wed Aug 29, 2018 4:48 pm

hihmih wrote:
Wed Aug 29, 2018 4:38 pm
Davno sam rekao kako je Mestrovic po ponasanju i ophodjenju mali Mamić.
Ajmo onda vratit Valentinu Koprivnjak i Darinka Mikulića

Post Reply