Tribina Istok - Podcast

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Centarhalf
Reactions:

Re: Tribina Istok - Podcast

Post by Centarhalf » Wed Aug 21, 2019 11:11 am

Kempes wrote:
Wed Aug 21, 2019 10:18 am
nisu mi baš legli neki stavovi Smoje.

Nesto slicno sam htio i ja napisati, ali sam "pregrizao". Takodjer kad god mu se postavilo nekakvo skakljivo pitanje, on je odmah krenuo s nekim obrambenim mehanizmom ili bi razvuako pricu nasiroko i na kraju opet ne dao konkretan odgovor.

Kuzim ja da je on dio te ekipe u klubu i da pazi sta prica, ali opet, iz tih odgovora se da jedino zakljuciti da oni svi rade iskljucivo super posao i da su najbolji u svom poslu. A jebiga mi imamo rezultate jednake onima kakve smo imali dok su tu bili ljudi koji su dobili pedalu, igra nam ne izgleda nista bolje, ne dolazi nista vise publike na stadion, itd. da sad dalje ne razvlacim.

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Wed Aug 21, 2019 11:25 am

Nisam jos poslusao sve do kraja, ali uocio sam slicno.
Na podcastu ne treba imati ljude iz kluba bas svaki put. Ubacite jednog propagatora teorije zavjere, nekoga tko ne vjeruje upravi ili treneru, pa neka brani stavove. Nekoga tko ce reci nesto novo, usporediti modele Osijeka, Rijeke, Gorice, Hajduka i Dinama.
Meni je ona Mladjina emisija s Patkovicem donijela vise informacija i bila je zanimljivija od svih Punih Pogodaka, Kelerovih članaka, Sportikosa i Podcasta zajedno.
Sve je u sugovorniku, ne treba netko tko ce nam govoriti ono što već znamo.
A pogotovo ako je ovo pub podcast, treba se opustiti pa i pohvaliti onako navijacki neke stvari, ali neke treba i ismijati.
Naravno, sve govorim u svrhu podizanja jos vislje, nije vazna tehnika, radite to odlicno i samo treba ici dalje.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Wed Aug 21, 2019 12:39 pm

ah da... ovo što je Smoje ispričao o Laciki mi je bilo vrh! znači lik se nije htio rukovati jer je izgubio!
i sad vi zamislite da netko nešto dobacuje Laciki s tribine da nevalja, lik bi gledao da nekog na terenu zakolje zubima!
a neki igrači potonu nakon kritike, očito, umjesto da im oči postanu krvave na terenu.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sun Sep 22, 2019 1:46 pm

Nova emisija sa novim trenerom? :mrgreen:
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Tue Dec 31, 2019 9:19 am

"Na utakmici Osijek – Hajduk u Gradskom vrtu bilo mi je hladno i nazvao sam ekonoma reprezentacije da mi donese klupsku jaknu. Isto tako, da mi bude hladno na Poljudu, rado bih odjenuo jaknu s Hajdukovim grbom"

Pročitajte više na: https://www.24sata.hr/sport/dudu-ce-bit ... QkQDlu4i80 - 24sata.hr

odma udarno :nono:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Post Reply