Kompleks "Gradski vrt"

Teme vezane uz bijelo-plavi grad
Mladjo
Reactions:

Re: Kompleks "Gradski vrt"

Post by Mladjo » Mon Mar 02, 2020 1:31 pm

Rocky031 wrote:
Mon Mar 02, 2020 9:24 am
S pozitivne strane naša dvorana živi cijele godine. Svakako šteta što se SP neće održati, ali mi za razliku od tih ostalih gradova imamo nekoliko državnih, europskih i svjetskih natjecanja u raznim disciplinama svake godine, počevši od košarke, odbojke, rukometa, streljaštva, gimnastike, futsala, boksa... Evo baš za 2 tjedna smo domaćini državnog natjecanja u grapplingu u GV, a krajem 3. će se održati 5. Osječki kup u mačevanju.

Ono što će nam zaista trebati nakon što se sagradi Pampas i teniski centar Donne Vekić je pošteni bazenski kompleks i uređenje stadiona GV za potrebe atletičara.
bazenski kompleks je planiran na prostoru nekadašnjeg olt-a. riješeni su imovinsko-pravni odnosi s državom, zemljište je u vlasništvu županije i kreće se s pripremanjem projekta koji će osim bazena uključivati i stambeni kompleks, muzeje....
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

mariox
Reactions:

Post by mariox » Mon Mar 02, 2020 1:39 pm

Treba sagradit novu dvoranu modernu od 5000 mjesta ako želimo biti dio nekakvih ozbiljnijih takmičenja u Europi ova nek ostane kao spomenik vizionarima u gradu Đaponji laponji ,glavonji i drugim klimavcima neka igraju basket u nastavno-sportskoj dvorani a mogu i na Matu Bulića .

Rocky031
Reactions:

Post by Rocky031 » Mon Mar 02, 2020 2:01 pm

Mladjo wrote:
Mon Mar 02, 2020 1:31 pm
bazenski kompleks je planiran na prostoru nekadašnjeg olt-a. riješeni su imovinsko-pravni odnosi s državom, zemljište je u vlasništvu županije i kreće se s pripremanjem projekta koji će osim bazena uključivati i stambeni kompleks, muzeje....
Znam da. Ubiti samo je bitno da olimpijski bazen bude normalne veličine, a ne ona krnja verzija na Gradskim bazenima. Ostalo mi i nije pretjerano bitno jer ostatak sasvim solidno ispunjavaju Gradski, a i Kopika tijekom ljeta. A i Bizovačke su blizu i stvarno nisu skupe.

Ono što bi nakon bazena i atletike valjalo sagraditi je indoor skate park, a možda jednoga dana i zatvoreno klizalište. Ja bi prvi volio kada bi se Zrinjevac sravnio sa zemljom i ako već mora biti neka dvorana tamo da to bude klizalište ili možda neka koncertna dvorana, ali to su vjerojatno samo moji snovi.

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Mon Mar 02, 2020 2:04 pm

mariox wrote:
Mon Mar 02, 2020 1:39 pm
Treba sagradit novu dvoranu modernu od 5000 mjesta ako želimo biti dio nekakvih ozbiljnijih takmičenja u Europi ova nek ostane kao spomenik vizionarima u gradu Đaponji laponji ,glavonji i drugim klimavcima neka igraju basket u nastavno-sportskoj dvorani a mogu i na Matu Bulića .
mi imamo problem dovuci 5000 ljudi na stadion, a ne u dvoranu.
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Mon Mar 02, 2020 2:21 pm

5000 ljudi jedva bude u polufinalu EP u rukometu.

mariox
Reactions:

Post by mariox » Mon Mar 02, 2020 2:51 pm

Varaždin ima od 5000,Zadar 7500, Dubrovnik navodno ide u izgradnju od 5000 to je po meni neki minimum da se zadovolje uvjeti dugoročno ili če nas sve od sada zaobilaziti kao grad i regiju malo je nevjerojatno da od Zagreba do Iloka nema prave dvorane cijeli Istok države po strani od elitnih natjecanja EP,SP mozda i nekih kvalifikacija u budućnosti.

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Mon Mar 02, 2020 3:26 pm

Ni Zadar ne moze napuniti dvoranu u velikoj vecini slucajeva, a kamoli ostali gradovi... Koliko znam navijace Zadra, svi zale za starom dvoranom...
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

marioart
Reactions:

Post by marioart » Tue Mar 03, 2020 12:33 pm

Po meni je puno zanimljivije pitanje kako to da mi tako cesto dobijamo ta domacinstva?

Nitko se ne kandidira ili se nikome ne trois novce na to?
ria ria hungaria.
:love:

Rocky031
Reactions:

Post by Rocky031 » Tue Mar 03, 2020 1:32 pm

marioart wrote:
Tue Mar 03, 2020 12:33 pm
Po meni je puno zanimljivije pitanje kako to da mi tako cesto dobijamo ta domacinstva?

Nitko se ne kandidira ili se nikome ne trois novce na to?
Mislim da smo zapamćeni po dobroj organizaciji i dobrom odazivu publike, a i najam dvorane je vjerojatno isto niži u odnosu na ostale gradove s dvoranama tog kapaciteta.

Post Reply