Grad i Županija

Teme vezane uz bijelo-plavi grad
mariox
Reactions:

Re: Grad i Županija

Post by mariox » Thu Jan 23, 2020 1:44 pm

Rocky031
Reactions:

Post by Rocky031 » Thu Jan 23, 2020 2:28 pm

Ma pusti budale. Švicarska ima preko 500 odašiljača 5g mreže i 90% države im je pokriveno 5g signalom i nikome ništa. I tako se nitko za par godina neće ni sjećati da su ljudi radili dramu oko toga, a nama se otvaraju mnoga vrata po pitanju razvoja IT sektora.

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Thu Jan 23, 2020 2:38 pm

mariox wrote:
Thu Jan 23, 2020 1:44 pm
https://m.vecernji.hr/vijesti/plenkovic ... oz-1374431

A komentari ispod :roll:
"Barem ljudi mogu brzo surfati dok čekaju bus za Njemačku" :anger: :punch:
Pa jebo vas otac više, da vas jebo, zbog naših lokalnih plači****ica, i kmečavaca, i zbog idiotskih članaka kvazi novinarčića i pisala stvorena je percpepcija o nama koju ne znam koji klinac više može promijeniti. Kad ono malo pravih novinara objavi članak o projektima koji se u gradu rade, a nikad ih, znači nikad, nije bilo više, naći će se gomila kretenoida koji će pisati ovakve komentare kao gore. Baš zbog te percepcije. Sve bi ih izbatinao doslovno, na svako slovo plaćenog članka o apatiji, depresiji, ništavilu. Pa ljudi, jeste vi normalni? Pa jel vi shvaćate kakve neistine pišete i koliko dubok korjen za ovakav dojam o nama stvarate.
Jer kao prvo- Osijek nije niti isto niti jednako Slavonija. Velika većina Slavonije ne može u istu rečenicu s Osijekom po pitanju razvijenosti, zašto svi poistovjećuju te pojmove, ruralno i urbano? Wtf??
A kao drugo, jeste ikad bili u Osijeku? Pa jel normalno da meni ljudi iz Tuzle i Kragujevca govore i pitaju je li ostao netko u nerazvijenom Osijeku?! Jel to normalno? A onda kada dođu ovdje šokiraju se, nije im jasno.
Jebite se! Uvijek sam bio protivnik plaćenih članaka, ali sad treba pisati samo kako se Osijek diže, i kako raste! E tako. Jebite se.
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

mariox
Reactions:

Post by mariox » Thu Jan 23, 2020 2:53 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Thu Jan 23, 2020 2:38 pm
mariox wrote:
Thu Jan 23, 2020 1:44 pm
https://m.vecernji.hr/vijesti/plenkovic ... oz-1374431

A komentari ispod :roll:
"Barem ljudi mogu brzo surfati dok čekaju bus za Njemačku" :anger: :punch:
Pa jebo vas otac više, da vas jebo, zbog naših lokalnih plači****ica, i kmečavaca, i zbog idiotskih članaka kvazi novinarčića i pisala stvorena je percpepcija o nama koju ne znam koji klinac više može promijeniti. Kad ono malo pravih novinara objavi članak o projektima koji se u gradu rade, a nikad ih, znači nikad, nije bilo više, naći će se gomila kretenoida koji će pisati ovakve komentare kao gore. Baš zbog te percepcije. Sve bi ih izbatinao doslovno, na svako slovo plaćenog članka o apatiji, depresiji, ništavilu. Pa ljudi, jeste vi normalni? Pa jel vi shvaćate kakve neistine pišete i koliko dubok korjen za ovakav dojam o nama stvarate.
Jer kao prvo- Osijek nije niti isto niti jednako Slavonija. Velika većina Slavonije ne može u istu rečenicu s Osijekom po pitanju razvijenosti, zašto svi poistovjećuju te pojmove, ruralno i urbano? Wtf??
A kao drugo, jeste ikad bili u Osijeku? Pa jel normalno da meni ljudi iz Tuzle i Kragujevca govore i pitaju je li ostao netko u nerazvijenom Osijeku?! Jel to normalno? A onda kada dođu ovdje šokiraju se, nije im jasno.
Jebite se! Uvijek sam bio protivnik plaćenih članaka, ali sad treba pisati samo kako se Osijek diže, i kako raste! E tako. Jebite se.
Slažem se ti članci tj. novinari rade veliku štetu gradu sad zamisli da ti netko iz vlade ponudi Osijek za ulaganje ili neke druge šeme šta bi netko na prvu pomislio da se ideš informirati iz članak ,pa konkurencija iz drugih gradova samo da ponovi to je dovoljno da netko odustane ,neznam kako više ovome stati na kraj nekakvim tužbama ili šta već što je najgore i ljudi koji žive tu seru .

VESP031
Reactions:

Post by VESP031 » Fri Feb 14, 2020 2:18 pm

VAZNA OBAVIJEST! Danas mi je lik iz djakova koji radi u Istri rekao da u Osijeku nema mjesta za provod! Eto,doveo je i butru da se sama uvjeri!

Terminator
Reactions:

Post by Terminator » Sat Feb 15, 2020 10:17 am

Joj joj kako smo jadni pa kak mi živimo u tom osijeku više nije mi jasno...

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Sat Feb 15, 2020 10:51 am

VESP031 wrote:
Fri Feb 14, 2020 2:18 pm
VAZNA OBAVIJEST! Danas mi je lik iz djakova koji radi u Istri rekao da u Osijeku nema mjesta za provod! Eto,doveo je i butru da se sama uvjeri!
Neka pusti butru samu van, pa da vidimo hoće li se provest :)

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Fri Feb 28, 2020 11:45 am

Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Fri Feb 28, 2020 11:59 am

Rajnus wrote:
Fri Feb 28, 2020 11:45 am
Baš fora prikaz

https://www.reddit.com/r/croatia/commen ... ame=iossmf
Pojeo nas rat i ratni profiteri nakon rata.
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Fri Feb 28, 2020 12:06 pm

Cijelu Hrvatsku. 1991 smo imali preko 4.7m i onda kreće pad. Do sada nas je trebalo biti preko 5m, a realno nas nema ni 4m.
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Post Reply