Novi "el presindente" ili grobar HNL-a

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Post Reply
djmarac
Reactions:

Novi "el presindente" ili grobar HNL-a

Post by djmarac » Tue Nov 23, 2010 8:40 am

Vidim da ove teme još nemamo. Čitam kako Mamić kupuje glas nk Varaždina i tu će se vidjeti moral ljudi u klubu. Piše da maminjo uopće nije zainteresiran za varaždinskog stabilna brezovca ali da bi legalno kupio glas odlučeno je ovaj model plaćanja. Da li će ovi Varaždin i upropastiti svoj klub i oduzeti filmove svojoj županiji za 250 000 eurica i neke tamo prijedloge?! dat će glas čovjeku pod čijom su upravljackom palicom i stigli do ove situacije. Bilo živi pa vidjeli.

LUDI-OS
Reactions:

Re: Novi "el presindente" ili grobar HNL-a

Post by LUDI-OS » Tue Nov 23, 2010 9:46 am

moj Marac tko god ispao lose nam se pise....Štimac kupuje jedne, Maminjo druge....s tim sto je Štimac mafijozo u pravom smislu te rijeci, adok Markovic jos moze i proc negdje vanka

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Tue Nov 23, 2010 10:08 am

da, marković može proći negdje. al jedino kroz vrata kad ulazi na ispitavanje u uefu o namještanjima, gayevima...
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

bokios
Reactions:

Post by bokios » Tue Nov 23, 2010 10:43 am

Ne znam zašto neki misle da taj Marković ima ikakav ugled vani, to su sve njegove priče. Vidjeli smo mu ugled kad su mu lagali i pljunuli u lice u kampanji za Euro 2012., svi su ga po njegovim pričama "hvalili" a na kraju ništa. Kladim se da Štimac ima više veza u svijetu nogometa, pogotovo što njegova generacija polako preuzima funkcije, od trenerskih do predsjedničkih.

Da, Štimac je imao puno gluposti u prošlosti ali mislim da je neusporedivo bolji izbor. Pa ljudi moji ovaj Marković se nije potrudio ni napraviti običan program od par stranica da predstavi po županijama! Boli njega briga što netko misli o njemu, a njegova kvaliteta se vidi po tome što mu je totalna panika čim se prvi put pojavio kandidat. A i to je sramota da su zastupnici toliko potkupljeni i namješteni da se nitko dosad nije ni uspio kandidirati. Za HNL ga boli briga a od toga bi sve trebalo kretati. Već se godinama pripremamo u kampu u Sloveniji, skoro svi ih imaju a mi?

Imamo predsjednika kojeg boli briga, koji se okružio sa poslušnicima i koji se konstantno hvali da mu je savez pun para. Pa gdje su onda te pare, što radi s njima? Zašto se recimo malonogometaši ili ženske reprezentacije muče čak i sa skupljanjem novaca za odlazak na inozemna natjecanja i turnire a od UEFE se za takve stvari dobije novac?
Da li su oni ikad javno objavili prihode i rashode i gdje to sve ide? Ako ništa, mislim da bi sa Štimcem to bilo transparentnije. Daleko od toga da ga volim (čak ni kao igrača), ali ovo je nebo i zemlja. Kod njega me jedino smeta ideja o ligi 16, ali i to je manje zlo od ove spodobe.
Last edited by bokios on Tue Nov 23, 2010 10:44 am, edited 1 time in total.

frnja
Reactions:

Post by frnja » Tue Nov 23, 2010 10:44 am

Kakav god Štimac bio promjena je potrebna jer vjerujem da se već svima sere i povraća kad čuju i vide Markovića...
Liga 10 četverokružno !! Amen !

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Tue Nov 23, 2010 10:51 am

i meni se sere kad cujem i vidim Markovića...

al Štimac nije taj

frnja
Reactions:

Post by frnja » Tue Nov 23, 2010 11:00 am

LUDI-OS wrote:i meni se sere kad cujem i vidim Markovića...

al Štimac nije taj
Slažem se, ali neznam niti za jednog drugog kandidata... nek dođe Štimac, pa ako nebude valjalo nek dođe neko drugi...
Liga 10 četverokružno !! Amen !

djmarac
Reactions:

Post by djmarac » Tue Nov 23, 2010 11:31 am

Ma bitna je promjena. Vecina misli da Stimac nije taj ali vidimo u kakvom je stanju HNL i bolje je reskirati s Igorom nego i dalje biti pasivan i podnositi ovo Markovicevo sranje jos cetri godine.
Mislim da su promjene dobro dosle pa da vidimo sto ce se dogoditi!!!

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Tue Nov 23, 2010 11:42 am

liga 16

selo veselo

za dvje godine mozda bude i liga 20

shark
Reactions:

Post by shark » Tue Nov 23, 2010 2:30 pm

ja sam za ligu 10 po meni najbolja liga za ovakvu drzavu i da se napravi jedna dobra druga liga i to je to ;)

Post Reply