Navijanje

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
ramzes3
Reactions:

Re: Navijanje

Post by ramzes3 » Mon Feb 10, 2020 11:21 am

gunners wrote:
Mon Feb 10, 2020 11:16 am
Broj gledalaca jučer na Maksimiru: 2415. Gdje su njima ljudi s europskih utakmica?
u svojim kucama, van zagreba. njima je udarni transparent na istoku -dinamo orahovica

Terminator
Reactions:

Post by Terminator » Mon Feb 10, 2020 11:24 am

Pa jednostavan marketing. Ako je ime jako poput PSVa, Rangersa itd itd i općenito europske tekme, naravno da će biti svijeta na takvim utakmicama. To je jednostavno tako, nas par tisuća što smo redovni na svakoj tekmi u hnlu ćemo uvijek bit tu, a oni što dolaze samo na jaka imena će nastaviti tako jer baš njih zanima varaždin ili inter. Znaju da će bit dosta ljudi pa ono aj idem se i ja pojavit da me se vidi, da okačim par slika na instantgram i meni dobro, eto to su takvi "navijači"
Znači oni su tu stalno prisutni (ne mislim na stadionu, nego ovak općenito), samo ne dolaze na ovakve utakmice nego čekaju neko jače ime da se pojave i da se napuni stadion.

klokan
Reactions:

Post by klokan » Mon Feb 10, 2020 11:57 am

gunners wrote:
Broj gledalaca jučer na Maksimiru: 2415. Gdje su njima ljudi s europskih utakmica?
Možda nisam dobro shvaćen, iako sam naglasio da ne mislim na broj gledatelja. :)

Mislim na ekipu koja je na toj utakmici bila u full navijačkom raspoloženju, znači nisu bili simpatizeri, obični gledatelji, došli se slikat i slično, nego su aktivno navijali većinu utakmice s istoka.

Nevjerojatno mi je da se takvi uopće ne pojave.

A za Maksimir me boli ona stvar.

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Mon Feb 10, 2020 12:05 pm

Sa mnom su na austriji bili stric iz Požege i bratić iz Graza goli do pasa navijali cijelu tekmu. Oni su bili na par tekmi još od onda, kad god su u Osijeku.
Eto prvi primjer gdje su ljudi.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Mon Feb 10, 2020 1:53 pm

klokan wrote:
Mon Feb 10, 2020 11:57 am
gunners wrote:
Možda nisam dobro shvaćen, iako sam naglasio da ne mislim na broj gledatelja. :)

Mislim na ekipu koja je na toj utakmici bila u full navijačkom raspoloženju, znači nisu bili simpatizeri, obični gledatelji, došli se slikat i slično, nego su aktivno navijali većinu utakmice s istoka.

Nevjerojatno mi je da se takvi uopće ne pojave.

A za Maksimir me boli ona stvar.
Nama ne dolaze ni pretplatnici. :crash:

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Mon Feb 10, 2020 8:12 pm

Ma jučer svaka čast ovoj mladoj ekipi iz Kohorte,stvarno se dečki i cure nisu štedili i navijali su svih 90 minuta.Skidam im kapu, i samo da im se pridruži i ostatak Istoka i to je to..
Mislim da bi se to trebalo promijeniti sa tim pretplatama.
Sada trenutno godišnja sa svim popustima dođe 200 kn i klošari koji ne misle doći niti na jednu utakmicu osim na velike derbije kupe godšnju ulaznicu i sljedeće godine mogu pod istim uvjetima kupovati kao i mi ostali koji pratimo svaku.
Ionako su karte na ime i vidi se tko je redovan ,bilo bi dobro da se to nekako odradi da oni koji su bili bar na 80 posto utakmica prošle sezone za tekuću sezonu dobiju ulaznicu po 200 kn a ovi kojima godišnja služi samo za HajDin neka plate više!!!!
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

Legos31
Reactions:

Post by Legos31 » Tue Feb 11, 2020 2:07 pm

bushwacker wrote:
Mon Feb 10, 2020 8:12 pm
Ma jučer svaka čast ovoj mladoj ekipi iz Kohorte,stvarno se dečki i cure nisu štedili i navijali su svih 90 minuta.Skidam im kapu, i samo da im se pridruži i ostatak Istoka i to je to..
Sada trenutno godišnja sa svim popustima dođe 200 kn i klošari koji ne misle doći niti na jednu utakmicu osim na velike derbije kupe godšnju ulaznicu i sljedeće godine mogu pod istim uvjetima kupovati kao i mi ostali koji pratimo svaku.
Ionako su karte na ime i vidi se tko je redovan ,bilo bi dobro da se to nekako odradi da oni koji su bili bar na 80 posto utakmica prošle sezone za tekuću sezonu dobiju ulaznicu po 200 kn a ovi kojima godišnja služi samo za HajDin neka plate više!!!!
Slažem se, budući da imaju čitače vjerovatno mogu vidjet tko dolazi... Borussia Dortmund ima listu čekanja za godišnje karte, čim netko padne ispod 80% dolazaka oni miču pretplatu. :nunu:

MakiSl
Reactions:

Post by MakiSl » Tue Feb 11, 2020 9:36 pm

bushwacker wrote:
Mon Feb 10, 2020 8:12 pm
Moj slučaj...
Odem na 1-3 teme u sezoni, kad mi se potrefi godišnji pa sam u Slavoniji, koji je od polovice 11 pa do početka drugog mjeseca. Obično ne uhvatim proljeće, ali ove godine mi dobri šefovi malo produžili
pa sam bio na zadnjoj tekmi. I bila prilika pa sam uzeo polugodišnju.
I onda, igrom slučaja, na ulazu prođem bez čitača. Na kraju sezone imam polugodišnju sa 0% iskorštenosti.😁😁

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sun Feb 16, 2020 9:15 pm

@Šime de ako imas video di svi pjevamo "umro je bjelica nenad" postaj da vidim,kontam da je to bilo jebeno :D
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Šime
Reactions:

Post by Šime » Sun Feb 16, 2020 10:31 pm

nemesis wrote:
Sun Feb 16, 2020 9:15 pm
@Šime de ako imas video di svi pjevamo "umro je bjelica nenad" postaj da vidim,kontam da je to bilo jebeno :D
Nisam snimao tad... Pokušavao sam shvatiti što se događa he-he

Post Reply