24. kolo: Osijek - Hajduk

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Post Reply
sympathizer
Reactions:

24. kolo: Osijek - Hajduk

Post by sympathizer » Sat Feb 22, 2020 8:24 pm

Otvaram prvi put u povijesti historije najavu utakmice.
Dolazi nam mrski protivnik, osokoljen visokom pobjedom protiv Gorice, a mi nakon debakla, bez stvorene šanse protiv Rijeke. Vraća se Marić, ali smo izgubili Škorića. Porazom prvenstvena sezona nam završava i bacamo se na kup utakmicu protiv Rijeke.
Mi smo našoj općini obećanje dali...

marioart
Reactions:

Re: 24. kolo: Osijek - Hajduk

Post by marioart » Sun Feb 23, 2020 12:15 am

sympathizer wrote:
Sat Feb 22, 2020 8:24 pm
Dolazi nam mrski protivnik, osokoljen visokom pobjedom protiv Gorice, a mi nakon debakla, bez stvorene šanse protiv Rijeke. Vraća se Marić, ali smo izgubili Škorića. Porazom prvenstvena sezona nam završava i bacamo se na kup utakmicu protiv Rijeke.
pa nije bas smak svijeta ako izgubimo... ima jos 12 utakmica .... stignemo i dinama jos do kraja
ria ria hungaria.
:love:

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Sun Feb 23, 2020 7:37 am

sympathizer wrote:
Sat Feb 22, 2020 8:24 pm

Porazom se mi ostajemo boriti za pozicije koje vode u europu sa Lokomotivom i Goricom tako da imaju oni jos posla! Jer mi drugi necemo biti niti zasluzujemo nakon sezone u kojoj nas vodi pocetnik pa amater, a igraci biraju utakmice i nisu na razini kojoj trebaju biti.
Tako da je to suma sumarum tuzno, tuzno jer ekipa ima neku vrijednost i svjesni smo toga, nadamo se...a uglavnom smo posrani! Tko da vise od nas bude motiviran na utakmice?!
Last edited by SectorF on Sun Feb 23, 2020 8:30 am, edited 2 times in total.
Ti si ljubav najveća... :k:

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Sun Feb 23, 2020 7:57 am

Ja dolazim u Osijek, a nemam ama baš nikakvu želju da odem na utakmicu... Ako i odem to će biti zbog društva...
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Sun Feb 23, 2020 8:38 am

Ja ne znam što je s vama, ali ja baš jedva čekam utakmicu.
A možda i bolje da ne dođete ako ćete od prve minute srat i zviždat...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Sun Feb 23, 2020 8:48 am

Ja pratim Osijek više nego ti godina imaš...tako da je ovo jednostavno zamor nakon svih tih godina. Ja nikad ne serem na tribini. Ili navijam ili ne navijam....
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Sun Feb 23, 2020 9:15 am

Rajnus wrote:
Sun Feb 23, 2020 8:48 am
Ja pratim Osijek više nego ti godina imaš...tako da je ovo jednostavno zamor nakon svih tih godina. Ja nikad ne serem na tribini. Ili navijam ili ne navijam....
Ok ja samo kažem. Govorimo kako je u rijeci dobar pritisak na suce od prve minute, dok je kod nas pritisak na naše igrače kojima se jebe majka u 31.sekundi utakmice. Samo konstatiram činjenice.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Sun Feb 23, 2020 9:25 am

Znaci nakon katastrofalne predstave protiv smjesnog Intera iz Zapresica gdje uzimamo samo bod a nas igrac cini nevidjenu glupost, jedan video je bio dovoljan da se napali atmosfera pred Dinamo. Nakon lose predstave u Rijeci koja je uz nas najveći favorit za 2. mjesto, odjednom neka apatija. Dobit cemo tovare! Izgubiti od Rijeke 1-0 nije sramota, uz ocitu naklonost sudaca domaćinu, ali odigrati 1-1 sa Zapresicem koji je skupio ekipu propalih talenata sa skolskog, je sramota! Nisu nama problem porazi u derbiju, vec Istre, Zapresici, Gorice, Varazdini.
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Sun Feb 23, 2020 9:33 am

Harry_Mata_Harry wrote:
Sun Feb 23, 2020 9:25 am
Znaci nakon katastrofalne predstave protiv smjesnog Intera iz Zapresica gdje uzimamo samo bod a nas igrac cini nevidjenu glupost, jedan video je bio dovoljan da se napali atmosfera pred Dinamo. Nakon lose predstave u Rijeci koja je uz nas najveći favorit za 2. mjesto, odjednom neka apatija. Dobit cemo tovare! Izgubiti od Rijeke 1-0 nije sramota, uz ocitu naklonost sudaca domaćinu, ali odigrati 1-1 sa Zapresicem koji je skupio ekipu propalih talenata sa skolskog, je sramota! Nisu nama problem porazi u derbiju, vec Istre, Zapresici, Gorice, Varazdini.
Problem je sto mi je konstruktivnu akciju nismo napravili u Rijeci niti udarili po golu, zaceplili su nas samo tako. A Inter i takve ne treba ni spominjat.

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Sun Feb 23, 2020 9:35 am

Luka1995 wrote:
Sun Feb 23, 2020 8:38 am
Ja ne znam što je s vama, ali ja baš jedva čekam utakmicu.
A možda i bolje da ne dođete ako ćete od prve minute srat i zviždat...
Necu sigurno zvizdati niti sam to ikad cinio. Ne volim ni sam sto sam negativan jer rijetko kad sam kad je ovaj nas klub u pitanju. Hocu reci da sam umoran od njihovog li la pristupa i amaterskog nam vođenja kluba/ekipe. Jako je to zamorno a ne mozes si pomoci jer zelis najbolje!

Post Reply