Igrači na posudbi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Luka1995
Reactions:

Re: Igrači na posudbi

Post by Luka1995 » Mon Dec 10, 2018 8:16 pm

Mišković zabio Belupu za bod Rudeša
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Mon Dec 10, 2018 8:30 pm

Luka1995 wrote:
Mon Dec 10, 2018 8:16 pm
Mišković zabio Belupu za bod Rudeša
gledao sam. razgoropadili se s igračem više, čak je i klepač imao jednu volejčinu koju mu je golman belupa izvadio. inače klepač uglavnom gleda samo sebe na terenu.

ovaj sudac mali prcmoljak je klaun. kako ćemo mi izgubiti živce kada bude sudio nama. pa to je čudo neviđeno. čak je i komentator, onaj živković mislim, rekao u jednom trenutku, još jedan karton, 120ti danas. :tongue: znači bila neka situacija lopta zadnja kao nije dirala igrača rudeša za korner, on mu kaže, daj nemoj zajebavat al onako kul, bez deračine, ovaj mu mrtvo ladno izvadi crveni... :sm: :sm: :sm:
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

mariox
Reactions:

Post by mariox » Mon Dec 17, 2018 10:34 pm

Mišković i Klepač dobro odigrali većina igre Rudeša preko njih ide šteta što su u prelošoj ekipi.

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Thu Dec 27, 2018 7:36 pm

http://sportnews.hr/index.php/1-hnl/1-h ... ijeka.html

Ako još ima nade - a zaostatak za pretposljednjom momčadi je čak 12 bodova - morat ćete pojačati redove?
-Učinit ćemo sve što se bude moglo. Vjerujemo u suradnju s Lokomotivom, Hajdukom i Osijekom u smislu posudbe. Trebaju nam napadači.

sympathizer
Reactions:

Post by sympathizer » Thu Jan 24, 2019 6:19 pm

Klepač povučen iz Rudeša i posuđen Željezničaru
Mi smo našoj općini obećanje dali...

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Mon May 20, 2019 10:32 am

Jel prati netko Pervana?
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sun Jan 19, 2020 10:38 am

Radeljic zabio za Siroki u prijateljskoj, odigrao prvih 45 minuta.

NK Široki Brijeg - ONK Metković 3:0 (1:0)

U prvom pripremnom dvoboju naša je momčad svladala sportske prijatelje iz metkovskog županijskog ligaša. Za pobjedu su pogađali Stjepan Radeljić u 36. minuti nakon ubačaja Branimira Cipetića, Ante Hrkać silovitim udarcem s dvadesetak metara u 62. minuti te Daniel Lukić nakon asistencije Kristijana Sesara u 84. minuti utakmice u kojoj su oba trenera pružila priliku većem broju raspoloživih igrača.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sun Jan 19, 2020 10:50 am

k_u_k_a wrote:
Sun Jan 19, 2020 10:38 am
Radeljic zabio za Siroki u prijateljskoj, odigrao prvih 45 minuta.

NK Široki Brijeg - ONK Metković 3:0 (1:0)

U prvom pripremnom dvoboju naša je momčad svladala sportske prijatelje iz metkovskog županijskog ligaša. Za pobjedu su pogađali Stjepan Radeljić u 36. minuti nakon ubačaja Branimira Cipetića, Ante Hrkać silovitim udarcem s dvadesetak metara u 62. minuti te Daniel Lukić nakon asistencije Kristijana Sesara u 84. minuti utakmice u kojoj su oba trenera pružila priliku većem broju raspoloživih igrača.
dobro su se sjetili posuditi ga. dečko je ipak potencijal, otišao je iz premiJer lige koju uopće nije tada prerastao. 2.hnl nema smisla više da igra, za 1.hnl je moguće još nespreman. premiJer liga je trenutno taman za njega.

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sat Feb 29, 2020 7:10 pm

Dobili 3:2.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Thu Aug 27, 2020 11:29 pm

Pisalo se o Skenderu i utakmici protiv tog Vikingura, ja sam pogledao utakmicu i kontam da je važnije komentirati Caimacova. Odigrao je dosta zanimljivu partiju, na vrlo vrlo teškoj poziciji za jednog mladog igrača. Ono što se vidi da je dečko inteligentan i razumije nogomet, teži dati dobar pas, dosta se kreće bez lopte, izveo je sve kornere za Olimpiju jedno 10ak i imao je dosta dobrih ubačaja, ali je očito da ovi baš nisu koristili te ubačaje.

Nisam ciničan da bi očekivao da Skender neprođe, dapače, drago mi je da je prošao, ali mi je još draže zbg Caimacova jer kontam da dok je Skender tamo da će ovaj dobivati dosta dobrih prilika što je super stvar za nas. Riječ je o igraču koji definitnivno predstavlja budućnost za nas.

da spomenem i te islanđane. ako su to sve konobari, ribari, mesari i kamenoklesari... dakle ekipa koja je trenutno osma u prvenstvu islanda igra jedan jako dobar organizirani nogomet, igrači koji jako dobro trče, postavljaju se i koji su jako dobro spremni i dosta su dobra mlada ekipa. fizikalci i puno trke.

e sada, nije li negdje prije bilo da imamo jednog bivšeg igrača koji živi na islandu? stvaarno nije luda ideja da angažiramo čovjeka da nam malo proskautira njihove klince, nije luda ni blesava ideja, a sigurno je u interesu i islandskog nogometa, da nađemo koji potencijal od 18-19 godina za B ekipu.

Post Reply