Članci o NK Osijeku

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
JohnnyCash82
Reactions:

Re: Članci o NK Osijeku

Post by JohnnyCash82 » Tue Mar 02, 2021 11:27 am

Jaki "navijaci". Zasto bi se nekog preobracivalo? Taj ce se ko fol preobratit , dok Osijek ima uspjehe, kasnije ce se opet preokrenit itd. Kako se uopce mozes presaltat u navijanju za neki klub? Nas trebaju zanimat mladje generacije, a ne preobracanje nekih klipana. Sta ce nam to?
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Tue Mar 02, 2021 11:50 am

Neka se preobracuju u Međugorju...

Snupix
Reactions:

Post by Snupix » Tue Mar 02, 2021 12:02 pm

drvoznanja wrote:
Tue Mar 02, 2021 11:27 am
Onda su očito osječki studenti nezainteresirani jer bih ja njima dao prednost
Ja svakog kog sam upoznao na Feritu a da je iz Os navija za Osijek.
Image

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Tue Mar 02, 2021 12:59 pm

A jakih navijača, neka kokoš iz Donjih Andrijevaca i bajo iz Feričanaca, kako od njih ocekivat da kazu da navijaju za Os kad im pola sela glumi neke hajdukovce i dinamovce, ćaće u kući isto tako...pa tako i oni onako iz zajebancije navijaju za nekog od ta dva kluba, a blage veze o njima nemaju...vise znamo mi koji ne navijamo za spomenute klubove! Nebitni su...

Iako bi mi naravno bilo drago da kazu da im je Osijek najdrazi jer je iz Slavonije, podrazumijevajuci da su i studenti iz Slavonije!
Ti si ljubav najveća... :k:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Tue Mar 02, 2021 1:06 pm

Rocky031 wrote:
Tue Mar 02, 2021 11:26 am
Opet ne mora značiti da su ti studenti iz Osijeka. Ako je netko iz Dalmacije iskreno me ne čudi da navija za Hajduk.
zašto su oni uopće na praksi ovdje? tko je uopće taj lik koji im je sredio praksu? kako je moguće da su svi izbjegavali klub u širokom luku, a sada u tom klubu radi hrpa dječurlije i dolazi na praksu za koje guram ruku u vatru da su naknadno reinventali svoju ljubav prema tom klubu?

koji kurac????????????????????????
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Tue Mar 02, 2021 1:11 pm

Konkretno među tim studentima koji su sada na praksi u klubu ima onih koji su iz Splita, Zagreba, Đakova, BiH. Tako da je logičnije da su "navijači" ili simpatizeri klubova iz svog kraja....
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Tue Mar 02, 2021 1:19 pm

egoskop wrote:
Tue Mar 02, 2021 1:11 pm
Konkretno među tim studentima koji su sada na praksi u klubu ima onih koji su iz Splita, Zagreba, Đakova, BiH. Tako da je logičnije da su "navijači" ili simpatizeri klubova iz svog kraja....
Siguran sam da ovi iz DJ navijaju za svoju Croatiju.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Tue Mar 02, 2021 1:22 pm

Kempes wrote:
Tue Mar 02, 2021 1:06 pm
Rocky031 wrote:
Tue Mar 02, 2021 11:26 am
Opet ne mora značiti da su ti studenti iz Osijeka. Ako je netko iz Dalmacije iskreno me ne čudi da navija za Hajduk.
zašto su oni uopće na praksi ovdje? tko je uopće taj lik koji im je sredio praksu? kako je moguće da su svi izbjegavali klub u širokom luku, a sada u tom klubu radi hrpa dječurlije i dolazi na praksu za koje guram ruku u vatru da su naknadno reinventali svoju ljubav prema tom klubu?

koji kurac????????????????????????
Ma Osijek je zlatna koka. Znam osobno neke koji su devedesetih bili veliki navijaci Ajduka, sprdali se s nama koji volimo NK Osijek,a danas su na lijepoj platnoj listi u Osijeku.

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Tue Mar 02, 2021 1:30 pm

JohnnyCash82 wrote:
Tue Mar 02, 2021 1:19 pm
egoskop wrote:
Okej, znamo što je njima "njihov" kraj.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Tue Mar 02, 2021 1:35 pm

egoskop wrote:
Tue Mar 02, 2021 1:30 pm
JohnnyCash82 wrote:
Tue Mar 02, 2021 1:19 pm
egoskop wrote:
Okej, znamo što je njima "njihov" kraj.
Jep. Srce Slavonije,kako se vole nazivat. Zato Slavonija i je u ovakvom stanju kakvom jeste, lokalpatriotizam ravan nuli kod 80 posto ljudi.

Post Reply