HNL

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Crusoe
Reactions:

Re: HNL

Post by Crusoe » Tue Sep 21, 2021 12:15 am

moram priznat dobra fora ovo POCUCLAJ MI PICU ONDA :lol: :lol:

opusteno momci,bez stresa

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Tue Sep 21, 2021 2:26 pm

gunners wrote:
Mon Sep 20, 2021 10:24 pm
Nego šta nego senzibilan, pa svijet se mijenja.
gunners wrote:
Za te klubove, zašto su Riječani zaslužili da ih se proziva Srbima? To je ultimativna uvreda u Hrvatskooj.
sad si samog sebe upecao. ako ćemo već biti senzibilni, onda je ovo tvoje govor mržnje. okarakterizirao si jednu naciju kao ultimativnu uvredu.
gunners wrote:
Pola smo si sami krivi, a druga polovica je politika i gospodarstvo - to bolje da ne komentiram.
ma sami smo si krivi. šta, mi smo samo za kirvaje i žetvene svečanosti, a politika i gospodarstvo je neki drugi svemir za nas?
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Tue Sep 21, 2021 2:28 pm

Crusoe wrote:
Tue Sep 21, 2021 12:15 am

ma taj hejt malo duže vrijeme traje. od onog trena kada sam ja prozvao vlasnike osječke industrije da ulažu u hercegovački nogometni klub, a ne Nk Os (kada je bila ona besparica). to je njega jako pogodilo i od onda udara neprekidno svakom prilikom.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Tue Sep 21, 2021 2:31 pm

frnja wrote:
Mon Sep 20, 2021 9:37 pm
Ne...
Ali osobu koja ovako visoko drži do sebe volio bih upoznati...
Kempes wrote:
Sat Sep 18, 2021 11:47 am
ma dalje neću ni argmentirati, moje vrijeme i moja pamet previše vrijedi da ja više ikome išta objašnjavam ovdje.
ma ok, izvadio si to iz sasvim drugog konteksta. ne tiče se naših uobičajenih tema o nogometu i ostalo. ne držim se pametnijim od ostalih. al ok, ne želim se stvarno više raspravljat niti s tobom niti gunnersom... niti mi je cilj stvarno biti u lošim odnosima s vama ili bilo s kim.

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Tue Sep 21, 2021 2:58 pm

Kempes wrote:
Tue Sep 21, 2021 2:26 pm

sad si samog sebe upecao. ako ćemo već biti senzibilni, onda je ovo tvoje govor mržnje. okarakterizirao si jednu naciju kao ultimativnu uvredu.
To je tako u Hrvatskoj. Samo to kažem. Nemam problem s nijednom nacijom.

navijac_osijeka
Reactions:

Post by navijac_osijeka » Tue Sep 21, 2021 3:07 pm

Mislim da se to u zadnjih par godina promijenilo i da ljude boli kurac za Srbe i slično, taj isti Nemesis koji je napisao Rečani je na temi Dresovi u postu koji je obrisan napisao nešto u stilu

''Jebala te Crvena Zvezda da te jebala, šta vam rade tamo u Vukovaru da ste toliko iskompleksirani, koga boli kurac za njih, jedino su boje iste.''
Nesposobni Trojac iz Marketinga van iz kluba!

Crusoe
Reactions:

Post by Crusoe » Tue Sep 21, 2021 3:12 pm

Kempes wrote:
Tue Sep 21, 2021 2:28 pm
Crusoe wrote:
Tue Sep 21, 2021 12:15 am

ma taj hejt malo duže vrijeme traje. od onog trena kada sam ja prozvao vlasnike osječke industrije da ulažu u hercegovački nogometni klub, a ne Nk Os (kada je bila ona besparica). to je njega jako pogodilo i od onda udara neprekidno svakom prilikom.
ne znam sta je izmedju vas dvojice ali ovo sto si napisao je istina,i to bolna istina.nisu vjerovatno svi,ali oni najbogatiji i vrijedni spomena su izbjegavali NK Osijek,cak i neki bivsi igraci su okretali ledja,jebem im mater u usta.zato sam protiv povratka u bilo kojem smislu u klub,Pranjica,Vide itd itd....

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Tue Sep 21, 2021 3:42 pm

navijac_osijeka wrote:
Tue Sep 21, 2021 3:07 pm
Mislim da se to u zadnjih par godina promijenilo i da ljude boli kurac za Srbe i slično, taj isti Nemesis koji je napisao Rečani je na temi Dresovi u postu koji je obrisan napisao nešto u stilu

''Jebala te Crvena Zvezda da te jebala, šta vam rade tamo u Vukovaru da ste toliko iskompleksirani, koga boli kurac za njih, jedino su boje iste.''
Opla...pa ovo nisam ni stigao procitati...

Jsp88
Reactions:

Post by Jsp88 » Tue Sep 21, 2021 5:18 pm

Sve je to navijački folklor i ništa više od toga, iako svima znani pojedinci to koriste da bi predstavili hrvatsko društvo kao problematično i zadojeno mržnjom, a istina je nešto sasvim suprotno. Ono što se meni ne sviđa kod nas je što smo dosta podcjenjivački počeli gledati na Rijeku, koja je proteklih godina dosta toga osvojila i odmaknula se od nas, a spominjali smo i tamo neki Velež i tamo neki Borac, a i jedan i drugi su povijesno gledano uspješniji od nas. Dok nam ovakvi ili onakvi trofeji ne postanu rutina, mi nemamo pravo baš nikoga podcjenjivati (i "vrijeđati"). Mene osobno je ova kriza spustila na zemlju.

Kifla13
Reactions:

Post by Kifla13 » Tue Sep 21, 2021 5:20 pm

Hajduk gubi 1:0 od primorca

Post Reply